Valdininkai savo armiją didina dar dviem leitenantais

Parašė:  2012-12-27
Prieš šventes posėdžiavę Telšių rajono savivaldybės tarybos Verslo, ekonomikos ir finansų komiteto nariai pritarė siūlomam sprendimui dėl Telšių rajono savivaldybės administracijos struktūros ir didžiausio leistino darbuotojų skaičiaus patvirtinimo. Sprendimu siūloma įsteigti dvi naujas vyr. specialistų pareigybes.

Pagal minėtą sprendimą Telšių rajono savivaldybės administracijoje planuojama įsteigti dvi vyriausiųjų specialistų, kurie bus tiesiogiai pavaldūs administracijos direktoriui, pareigybes. Specialistai turės kontroliuoti, kaip Telšių rajone laikomasi Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintų taisyklių, už kurių pažeidimą atsiranda administracinė atsakomybė (pvz., triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklių; prekybos ir paslaugų teikimo Telšių rajono savivaldybės viešosiose vietose tvarkos aprašo; Telšių miesto ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių; komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių; želdynų ir želdinių apsaugos priežiūros taisyklių; kapinių tvarkymo taisyklių; renginių organizavimo Telšių rajono savivaldybės teritorijoje taisyklių ir kitų). Numatoma, kad kartu su policijos pareigūnais ar kitomis valstybinėmis institucijomis (pareigūnais) naujieji specialistai dalyvaus patikrinimuose administraciniams teisės pažeidimams nustatyti. Taip pat tikrins, kaip renginių metu organizatoriai laikosi tvarkos ir švaros taisyklių ir kt.
Abiem naujiesiems vyr. specialistams ketinama nustatyti pareigybės lygį A, kategoriją 9. Kitaip tariant, vienas toks specialistas per mėnesį gaus 2 070 Lt („Sodrai“ – 641,29 Lt) darbo užmokestį, per metus – 24 840 Lt. Taigi, dviem naujiems etatams išlaikyti, kada kitų metų Savivaldybės biudžete planuojamas vos 10,6 mėn. darbo užmokesčio fondas, papildomai dar teks numatyti beveik 50 tūkst. Lt.
Tiesa, Verslo, ekonomikos ir finansų komitete dalyvavęs Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas taip nemanė. Anot vadovo, naujieji specialistai, atlikdami savo funkcijas, į rajono biudžetą (iš baudų ir pan.) surinks papildomai lėšų, todėl visiškai galės „išsilaikyti“ patys save.
„Du tarnaujantys ir abu leitenantai – ar neužtektų vieno seržanto? – suabejojo Verslo, ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Rimantas Adomaitis. – Kodėl abiem specialistams nustatomi vienodi pareigybių lygiai ir kategorijos? Gal vienam užtektų ir B lygio?“ Tačiau po diskusijų apie tai, kad naujiems darbuotojams teks aptarnauti ne tik Telšių miestą, bet ir rajoną, nuspręsta palikti taip, kaip buvo siūloma sprendimo projekte.
Balsų dauguma Verslo, ekonomikos ir finansų komiteto nariai pritarė sprendimo projektui. Galutinį žodį tars Telšių rajono savivaldybės taryba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt