Valdininkai dėl liftą niokojančių chuliganų į policiją nesikreipia

Parašė:  2019-05-07

Kasmet dūžta Telšių miesto lifto prie Masčio ežero stiklai. Valdininkai tvirtina, kad tai esą chuliganų darbas. Nors nuostoliai siekia tūkstančius eurų, nei Telšių rajono savivaldybės, nei Telšių miesto seniūnijos atstovai į teisėsaugą nesikreipia.
Giedra AKAVICKIENĖ
Telšių rajono savivaldybės atstovė Skaistė Sadonytė teigė, jog dokumentuose miesto liftas vadinamas šachta, jį pastatė UAB „Ežerūna“, statinio vertė –
57 937,82 Lt (16 780 Eur). Liftas užsakovui – Savivaldybei – atiduotas eksploatuoti 2012 m. spalio 24 d.
Kaip prisimena telšiškiai, nuo pat įrengimo liftas dažnai neveikia. O ir jo taisymo sąskaitos nemenkos. Tiesa, penkerius metus liftą remontavo jį įrengusi bendrovė, po to remontų našta užgulė Telšių miesto seniūnijos pečius.
Štai, Telšių rajono savivaldybės duomenimis, 2013 m. rugsėjo 30 d. SĮ Telšių butų ūkiui už lifto remontą sumokėta 84,10 Eur; 2014 m. lapkričio 25 d. UAB „Schindler-liftas“ taip pat už remontą sumokėta 119,85 Eur.
2016 m. liftas nuolat strigo, o jo prikėlimas iš numirusiųjų atsiėjo nepigiai. 2016 m. gegužės 16 d. lifto stiklo keitimas kainavo 350 Eur, darbus atliko UAB „Ežerūna“. Tais pačiais metais UAB „Schindler-liftas“ už lifto remonto darbus per du kartus atseikėta nemenka suma: 2016 m. gegužės 31 d. – 5 264,71 Eur, 2016 m. liepos 31 d. – 1 198,64 Eur.
2017 m. vasario 15 d. UAB „Stikmeta“ už lifto stiklų keitimą sumokėta 932,91 Eur.
2018 m. liepos 21 d. UAB „Ežerūna“ taip pat keitė lifto stiklus ir pateikė 2 138,07 Eur sąskaitą.
Šiemet vėl ta pati dainelė: ant lifto durų žiemą ir pavasarį puikavosi užrašas, kad jis neveikia.
Kovo 25 d. sudaryta rangos sutartis su UAB „Stikmeta“ pagaminti ir sumontuoti įdužusius lifto stiklus. Išlaidų suma – 1 358,83 Eur. Elektros dalies remontą balandį už 500 Eur atliko UAB „Schindler-liftas“.
Beje, šias sąskaitas apmoka Telšių miesto seniūnija arba, kitaip sakant, mes, mokesčių mokėtojai.
Deja, lengva ranka pinigus už niokojamo lifto remontą mokantys valdininkai nesirūpina, kaip surasti kaltininkus, juo labiau kad šalia lifto įrengta miesto vaizdo stebėjimo kamera. Tad logiška, kad peržiūrėjus įrašus akmenis į liftą laidęs asmuo galėjo būti nustatytas.
„Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate šiais metais pranešimų dėl lifto prie Telšių amfiteatro sugadinimo nėra gauta“, – patikino komisariato atstovė Edita Ubartienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt