Vakaronė Ožtakiuose

Parašė:  2012-12-10

Paskutinį penktadienį prieš adventą ožtakiškiai rinkosi į tradicinę, kasmet vis daugiau žmonių sutraukiančią vakaronę Varnių regioninio parko lankytojų centre. Šiemet ji buvo pavadinta „Pailsėkim po darbų“. Kiekvienam atėjusiajam buvo perskaityta ir įteikta po „licenziją – sertifikatą“, kuris suteikė teisę jaustis pilnateisiu renginio dalyviu.
Vakaronėje susirinkusieji buvo pakviesti apžiūrėti net 19 ožtakiškių darbų parodos. Ten puikavosi nertos servetėlės, palaidinukės, šalikai, megztos skraistės, kojinės, įvairios segės ir kiti papuošalai. Ypač daug dėmesio sulaukė pieštuku piešti portretai, pinti dirbiniai iš vytelių, kryželiu siuvinėti paveikslai.
Susirinkusieji išklausė bendruomenės pirmininko A. Bajorūno ataskaitą apie nuveiktus darbus, finansinę padėtį, vykdomą projektą „Ožtakių kaimo bendruomenės turgelio – universalios aikštelės įrengimas“. Ekrane viena kitą keitė skaidrės, sugrąžindamos praėjusių švenčių prisiminimus. Labiausiai nusipelnę bendruomenės nariai buvo apdovanoti padėkos raštais.
Kiek vėliau Varnių regioninio parko direktorė I. Zimblienė visus pakvietė į lankytojų centre neseniai atidarytą ekspoziciją „Septyni keliai iš Varnių“. Su dideliu susidomėjimu išklausę direktorės pasakojimo, prakalbinę net patį Palangos Juzę, pažiūrėję filmuotą medžiagą apie Sietuvos kūlgrindą, kurią didžioji dalis ožtakiškių prieš porą metų išbandė savomis kojomis, renginio dalyviai patraukė į antrą ekspozicijų salę. Ten apžiūrėjo Lūksto pakrantėje surinktų gintarų kolekciją, pasiklausė paukščių balsų.
Sugrįžusiųjų į salę laukė vaišėmis nukrautas stalas. Muzikantas Laimonas nuobodžiauti neleido niekam. Visi šoko, dainavo, žaidė žaidimus. Pasilinksminę, pabendravę, suplanavę ateities darbus, žmonės išsiskirstė nutarę susirinkti puošti Kalėdų eglės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt