Vairuotojos padėka telšiškiui M. Masčiui

Parašė:  2012-12-03
Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (AVPK) pasiekė laiškas iš Šiaulių, kuriame gydytoja Roma Maželienė dėkoja jai padėjusiam telšiškiui vairuotojui Mindaugui Masčiui.

Laiške moteris rašo: „Š. m. spalio 26 d., važiuodama keliu Šiauliai–Palanga, 68 km, ties Telšiais, esant labai nepalankioms oro sąlygoms, slidžiai kelio dangai, bandydama išvengti susidūrimo su priekyje važiuojančiais automobiliais, pasukau į kelio atitvarus, apgadinau automobilio priekinę dalį. Dar nespėjus išlipti iš mašinos, prie manęs priėjo automobilio vairuotojas, paklausė, ar nesusižalojau, ir pasiūlė pagalbą. Ramiai pastatė įspėjamąjį ženklą, pats paskambino policijai ir draudimo kompanijai ir visą tą laiką, kol buvo tvarkomi įvykio dokumentai (o tai užtruko, nes reikėjo laukti atitvarų šeimininko), prabuvo šalia. Vėliau nuvarė mano automobilį į netoliese esančią aikštelę, atitiesino skardas, apžiūrėjo, ar nėra rimtesnių gedimų, ir palinkėjo gero kelio. Esu maloniai nustebusi ir sužavėta vairuotojo Mindaugo paslaugumo, nuoširdumo ir geranoriškumo. Manau, jis tikrai vertas vadintis kelių džentelmenu.“
Moteris teigia, jog tą rytą budėję kelių policininkai Eglė Kaktavičiutė ir jos kolega Darius Balkauskas taip pat buvo labai nuoširdūs ir profesionaliai atliko savo pareigas.
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas šauniam, kukliam telšiškiui Mindaugui Masčiui įteikė padėką už suteiktą pagalbą kelyje, parodytą pilietiškumą ir geranoriškumą. Viršininkas sakė, kad tokie žmonės daro gyvenimą šviesesnį ir gražesnį, būtent tokių geranoriškų, dėmesingų piliečių reikia kuo daugiau.
Mindaugas, dirbantis tolimųjų reisų vairuotoju, kukliai atsakė, kad pats gyvenimas jį to išmokė, ir mano, kad pagalba vienas kitam, o ypač kelyje, būtinas ir savaime suprantamas dalykas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt