Vaikų pamąstymai

Parašė:  2013-05-20
Jau į antrą pusę persirito trečioji dešimtis metų, kai dirbu su mažaisiais telšiškiais. Jau buvusieji auklėtiniai atveda savo atžalas… Čia ir pajunti, kaip greitai bėga laikas, tirpsta ar tolsta metai… Gerai, kad nuo pirmųjų darbo metų rašiau dienoraštį – juk bėgant metams vieni įvykiai užgožia kitus, persipina datos, faktai. Dabar pavartau tuos dienoraščius su meile ir džiaugsmu. Mėgau užrašyti mažųjų svajones, nuomones vienu ar kitu klausimu. Pavarčiusi seną dienoraštį, palyginu, kas ir kaip pasikeitė per dešimt, penkiolika ar dvidešimt metų…

Turiu „amžinų“ temų – kas Telšiuose labiausiai patinka, kas nelabai? Kuo norėtų užaugęs, užaugusi būti? Kur norėtų nukeliauti, nuvykti? 
Į klausimą Kas yra šeima? atsakyta šiemet maždaug taip pat, kaip prieš 10, 15, 20 metų. Štai auklėtiniui Enrikui – kai visi kartu gyvena; Augustui – tai trys žmonės: mama, tėtis ir vaikas; Matui šeima – kad būtų drąsiau vaikams; Gvidui – kur gražiai sugyvena mama ir tėtis; Tito ir Emos nuomone, šeima – tai laimė didelė; Urtei ir Tautvydui – tai džiaugsmas, kur kartu galima visais klausimais pasitarti. Gerardui, Gabrieliui šeima – tai tėtis, mama ir vaikai; Gritai šeima – tai galimybė saugiai gyventi visiems; Domilei – laimė ir meilė, džiaugsmo ašaros ir juokas; Viktoro nuomone, šeima – tai galimybė gyventi laimingai; Saulei šeima – jautriausios širdys, kai vieni kitus labai myli; Marijui ir Madenai – tai žodžiais nenusakoma. O apibendrinant šeima – tai Meilė, Laimė, Pastovumas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt