Vaidinimų kraitelė

Parašė:  2013-06-06
Telšių lopšelyje-darželyje „Eglutė“ visą savaitę vyko vaidinimų, pasakų inscenizavimo šventė. Jau tradicija tapo kasmet organizuoti Teatro savaitę, kai pasirodo visų darželio grupių vaikučiai, auklėtojos.

Šie metai paskelbti Tarmių metais, todėl ir šventės atidarymo metu skambėjo širdžiai maloni žemaitiška kalba. Auklėtojos D. Griškienė, I. Rupšienė, meninio ugdymo pedagogė A. Streckienė darželio bendruomenei parodė programėlę apie žemaičių ir aukštaičių skirtumus „Veini jouka“. Susidomėję klausėmės auklėtojų D. Kušeliauskienės ir G. Lučinskienės žemaitiško pasikalbėjimo „Seni gryba“.
Žemaitiška kalba liejosi ne tik iš auklėtojų, bet ir iš G. Steponavičiūtės, „Geniukų“ grupės auklėtinės, lūpų, kuri pasakojo pasakojimą „Pelvs plyša“, žemaitiškai pasaką „Medinis Mykolioks“ sekė „Nežiniukų“ grupės auklėtinė U. Vasiliauskytė.
Kiekvienas vaikų spektaklis savaip įdomus ir spalvingas, išradingas. Auklėtojos dirba, taikydamos įvairius metodus, kartu su vaikais ieško ir atranda tik jų grupei inscenizuoti tinkamiausius kūrinėlius. Kiekviename spektaklėlyje parodoma labai gražių dalykų, meninių atradimų, kūrybinių idėjų, žavių pedagogių ir vaikų fantazijos bei išmonės apraiškų.
Tėveliai neliko abejingi mažųjų aktorių pasirodymams, jie kūrė vaikų kostiumus. Daugiausiai jėgų ir laiko šiai šventei organizuoti skyrė meninio ugdymo pedagogė A. Streckienė, kuri ne tik sukūrė, pritaikė daineles, muziką spektakliams, bet ir subūrė šaunią renginio vedėjų komandą – tai D. Griškienė, R. Kertenienė.
Visą savaitę vyko atvirų durų dienos darželyje, todėl vaidinimus stebėjo tėveliai, kolegės iš kitų miesto darželių, mokytojos iš „Ateities“ ir „Kranto“ pagrindinių mokyklų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt