Vairuotojai nuo automobilių grando dervą ir keikia kelininkus

Parašė:  2017-08-08

Praėjusią savaitę „Telšių ŽINIŲ“ redakcija sulaukė gyventojų skambučių. Žmonės piktinosi dėl atliekamų kelio Telšiai–Varniai (važiuojant nuo Rainių link Viešvėnų sankryžos) remonto darbų. „Po to, kai važiavau šiuo ruožu, visas mano automobilis buvo nutaškytas „smala“, kurią labai sunku nuvalyti, – teigė į redakciją paskambinęs telšiškis. – Kad nuplaučiau visą tą juodumą, teko vykti į automobilių plovyklą. Tačiau sužinojau, kad reikalingas specialus plovimas, kuris man kainavo apie 50 Eur. Norėjau paklausti, kas atsakingas už vykdomus kelio remonto darbus, kodėl kelias nebuvo uždarytas bei kas man kompensuos patirtą nuostolį?“
Antanas NEKRAŠIUS
Tačiau į kelininkų spąstus pakliuvo ne tik eiliniai transporto priemonių vairuotojai, bet ir Tarybos nariai. Socialiniame tinklalapyje priekaištų pažėrė ir Telšių konservatorių lyderis Mantas Serva. „Aš pats šiuo keliu važiavau ir po šito kelio ruožo mašina nuo apačios iki viršaus buvo nutaškyta „smalomis“ ir dar kažkokiais nenuplaunamais skysčiais, – teigė politikas. – Tikrai nesu labai priekabus ar smulkmeniškas ir žadėjau numoti į visa tai ranka, kol nenuvariau automobilio į plovyklą ir nesumokėjau 5 kartus brangiau nei įprasta už automobilio plovimą. Nors nelabai galima to vadinti plovimu (procedūra yra tokia, kad specialia rūgštimi tas „smalas“ tirpdina, o po to mechaniškai šalina), ir, nepaisant to, visiškai panaikinti padarinių, likusių po pasivažinėjimo minėtu rekonstruojamu keliu, nepavyko.“
M. Serva sakė, kad už automobilio plovimą sumokėta net kelis kartus didesnė pinigų suma ir sugaištas laikas privertė jį atkreipti į šitą situaciją dėmesį: „Įvertindamas tai, kad šitame kelyje tuo metu buvo tikrai labai intensyvus eismas, galima daryti išvadą, kad nukentėjo šimtai automobilių, kuriems žala preliminari 30–50 Eur. Pradėjau domėtis šita situacija. Pasikalbėjau su šitą darbą išmanančiais specialistais ir jie man patvirtino, kad tai yra visiškas aplaidumas ir neatsakingas darbų atlikimas.“ Tarybos nario teigimu, tokios situacijos buvo galima išvengti, nes yra elementarios darbų atlikimo sąlygos, reikalavimai, instrukcijos, kurių visos privačiai dirbančios įmonės privalo laikosi.
M. Serva socialiniame tinklalapyje ragino atsiliepti dėl minėtų vykdomų kelio remonto darbų nukentėjusius transporto priemonių savininkus: „Jei atsiras daug nukentėjusiųjų, formuosime bendrą ieškinį ir kreipsimės į įmonę, o jei ji vengs atsakomybės, bus parengtas ieškinys teismui. Jeigu skaičiuotumėme preliminariai, per dieną galėjo pravažiuoti apie tūkstantis automobilių, kuriems panaikinti žalą kainuoja nuo 30 Eur. Turime galimai padarytą apie 30 000 Eur žalą gyventojams.“
Laiškus, kuriuose būtų nurodyti kontaktiniai duomenys, padaryta žala, žalą patyrusių automobilių nuotraukos, automobilių plovyklų čekiai ir pan., siųskite el. paštu: mantas.serva@telsiai.lt.
Penktadienį „Telšių ŽINIOS“ susisiekė su VĮ „Telšių regiono keliai“ Saugaus eismo skyriaus vadovu Arūnu Raibužiu. Pasak jo, minėto kelio asfalto dangos paprastąjį remontą atlieka AB „Eurovia Lietuva“ LR automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos užsakymu. Techninis prižiūrėtojas – AB „Problematika“.
AB „Eurovia Lietuva“ „Telšių ŽINIOMS“ teigė, kad apie susiklosčiusią situaciją jie yra informuoti ir šiuo metu ruošia oficialų įmonės komentarą, kurį žadėjo pateikti artimiausiu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. juzis parašė:

    nemokejau nei 30 nei 50 auru uz nuplovima,nuploviau su salerka ,kokius 200-300 gramu sunudojau

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt