Vairuotoja apie naują kelio ženklą norėtų žinoti iš anksto

Parašė:  2019-02-12

Į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją kreipėsi telšiškė, pyktelėjusi dėl naujai pastatyto kelio ženklo „Stovėti draudžiama“ Stoties gatvėje, Telšiuose. Vairuotoja jo nepastebėjo, todėl pasistatė automobilį neleistinoje vietoje ir gavo 30 Eur baudą.
Moteris klausė, kodėl Stoties gatvėje esantis kelio ženklas buvo pastatytas neinformuojant miesto gyventojų iš anksto. Telšiškė guodėsi, jog ne pirmą kartą sustoja šioje vietoje ir niekada nėra net pagalvojusi, kad čia statyti automobilio nebegalima.
Vairuotoja prisipažino, jog prieš keletą dienų ji taip pat buvo pasistačiusi savo mašiną neleistinoje vietoje prie mažojo turgelio. Ten irgi gavo baudą, su ja sutinka ir susimokės. O antroji bauda, išrašyta Stoties gatvėje, ją labai papiktino. „Apie ženklą nieko nežinojau, kodėl apie tai neinformavo per spaudą. Keliskart bandžiau važiuoti į minėtą sankryžą apžiūrėti ženklo. Įdomu tai, kad jei atvykstu nuo policijos Karaliaus Mindaugo gatve ir suku į dešinę Stoties gatve, ženklo iš viso nematyti“, – skirtos baudos nesutinka mokėti moteris.
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Aušra Blaževičienė „Telšių ŽINIAS“ informavo, jog dar praėjusių metų lapkričio 21 dieną Telšių rajono savivaldybės tarybos Saugaus eismo komisijos posėdžio metu bendru komisijos narių sutarimu buvo nuspręsta Stoties gatvės atkarpoje nuo Gėlių gatvės iki sankryžos su Karaliaus Mindaugo gatve iš abiejų galų pastatyti kelio ženklą „Stovėti draudžiama“.
Draudžiama transporto priemonėms stovėti toje kelio pusėje, kurioje yra ženklas. Negalioja skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ arba neįgaliųjų asmenų automobilių statymo kortele pažymėtoms transporto priemonėms ir taksi su įjungtu taksometru.
Kadangi minėta moteris per kelias dienas Kelių eismo taisykles pažeidė antrąkart, antroji bauda buvusi dukart didesnė (pirmoji – 15 Eur, antroji – 30 Eur).
Dėl blogo ženklo matomumo specialistė informaciją pažadėjo perduoti Saugaus eismo komisijai, kur šis sprendimas buvo ir priimtas. Statistika, kiek konkrečioje vietoje nubausta žmonių, nėra vedama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Vygantas G. parašė:

  Gilus sovietizmas sunkiai apleidžia valdininkų galvas. Aprašyta situacija labiau kvepia ne patogiu eismo organizavimu, o didesniu žmonių suerzinimu, gausesniu baudų surinkimu ir mažiausiu efektyvumu sprendžiant problemas. Didžiulį skirtumą matau, kaip eismas perorganizuojamas Prancūzijoje ir Lietuvoje. Prancūzai gerbia vienas kitą, nesudaro dviprasmiškų ir ginčitinų situacijų, bet kokiame pertvarkyme daug išankstinės informacijos. Apie pasikeitimus eisme gyventojai yra iš anksto informuojami, nurodoma data nuo kada ir kaip įsigalios pakeitimas. Aplaidus, nežmoniškas valdininkų elgesys, baudos ir represijos – pagrindinis Lietuvos valdininkų darbo braižas. O kada žmoniškumas ???

 2. Alektrikas- Ginekologas parašė:

  Aina sau nieks vargselei nepasake kad zenkla pastate,na bet dabar jau zinos lebeda kur tas zenklas stovi

  1. Bladis parašė:

   Jeigu moterį gali vadinti lebeda,tai tu esi smurglinas driskis.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt