Vaikų stovyklas „Germanto viloje“ organizuojančiai įstaigai leista dalį poilsio namų subnuomoti

Parašė:  2018-07-05

Pavasario pabaigoje Telšių rajono savivaldybė pasirašė ilgalaikio materialiojo turto nuomos sutartį su Akmenės rajone registruota VšĮ „Sporto ir laisvalaikio klubas“. Pagal sutartį Savivaldybė viešajai įstaigai penkeriems metams (arba kol bus sutvarkyti dokumentai objektą privatizuoti) išnuomojo „Germanto vilos“ pastatų kompleksą. Poilsio namuose ketinama teikti paslaugas, susijusias su gyventojų poilsiu, laisvalaikiu ir turizmu, bei organizuoti visuomeninius renginius.
Tačiau neįsisiūbavus veiklai, VšĮ „Sporto ir laisvalaikio klubas“ Telšių rajono savivaldybės tarybos paprašė leidimo dalį išsinuomotų „Germanto vilos“ patalpų subnuomoti. Esą kai kurių paslaugų, kaip antai: maitinimo, vandens pramogų, jie teikti negali. Jas galėtų teikti kitos organizacijos ar įmonės.
Antanas NEKRAŠIUS
Praėjusią savaitę Telšių rajono savivaldybės taryba po ganėtinai ilgų diskusijų suteikė leidimą VšĮ „Sporto ir laisvalaikio klubas“ subnuomoti „Germanto viloje“ esančius poilsio namų pastatą, pirtį bei jachtklubą. Viešosios įstaigos atstovų teigimu, poilsio namų pastate būtų teikiamos maitinimo paslaugos, jachtklube – vandens transporto nuomos, vykdoma komercinė ar pramoginė veikla, o pirtis būtų skirta renginiams organizuoti, apgyvendinimo paslaugoms ir pan.
Telšių rajono savivaldybės tarybos nariai posėdyje dalyvavusių VšĮ „Sporto ir laisvalaikio klubas“ atstovų klausė, kokią konkrečią veiklą šie ketina vykdyti „Germanto viloje“. Anot nuomininkų, poilsio namuose bus organizuojamos vaikų laisvalaikio ir sporto stovyklos. Esą pagrindinis viešosios įstaigos tikslas – vasaros metu užimti kuo daugiau vaikų. Tačiau iškart pabrėžta, jog „Germanto viloje“ teikiamomis paslaugomis galės naudotis visi gyventojai.
VšĮ „Sporto ir laisvalaikio klubas“ atstovai teigė, jog subnuoma jiems reikalinga, nes kai kurių paslaugų, kaip antai: maitinimo, baidarių nuomos, jie teikti negali. Tai esą galėtų daryti kitos organizacijos ar įmonės. „Prašome leisti subnuomoti patalpas, kad mūsų vykdoma veikla būtų kuo sklaidesnė“, – Tarybos posėdžio metu kalbėjo poilsio namus išsinuomojusios įstaigos atstovas.
Paklaustas, ar veikla bus vykdoma tik šiltuoju sezonu bei ar pavyks per tokį trumpą laiką surinkti pakankamai vaikų vasaros stovyklai, viešosios įstaigos atstovas atsakė, jog kol kas planuojamos tik vasaros stovyklos, tačiau neatmetė galimybės veiklą plėtoti. „Reikia pripažinti, kad pasiruošti šių metų vasaros stovyklai laiko nebuvo. Visas jėgas skirsime kitam sezonui, – sakė VšĮ „Sporto ir laisvalaikio klubas“ atstovas. – Šį sezoną bandysime išsiversti su tuo, ką turime. Kalbėjomės su keliomis šalies sporto mokyklomis, kurios pareiškė norą dar šią vasarą atvykti pasportuoti į mūsų organizuojamą vasaros stovyklą.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Anonimas parašė:

    Debilai Telsiu vadžia

  2. ka gi parašė:

    anonimas teisus

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt