Vaikų kūrybos darbai – Lietuvos šimtmečiui

Parašė:  2017-02-24

Vasario 10 dieną Telšių r. savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje Telšių lopšelio-darželio „Mastis“ bendruomenė telšiškius pakvietė į Tarptautinę vaikų kūrybinių darbų parodą „Lietuva – tai tėvelių namai“.
Renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.
Aurelija SERVIENĖ
Renginio dalyvius pasveikino Telšių lopšelio-darželio „Mastis“ ansamblis „Cyrulioka“ (vad. Rita Macijauskienė).
Darželio direktorė Danutė Popovič su pasididžiavimu pasakojo, jog įstaigoje nuo mažumės vaikučiai yra mokomi gerbti savo gimtąją kalbą, supažindinami su valstybės simbolika, darželyje ypač puoselėjamos etnokultūrinės vertybės.
Šiais metais parodai teikti darbelius buvo kviečiamos ne tik Lietuvos, bet ir užsienio švietimo įstaigos. Sulaukta 88 kūrinėlių iš 11 vietovių.
Mažųjų darbelius vertino komisija: Telšių dailės mokyklos direktorius Valdemaras Eitutis, Telšių apskrities tautodailininkų sąjungos pirmininkė Sigita Dacienė, Telšių dailės mokyklos mokytoja Solveiga Šiškauskienė. Komisijos nariai gyrė konkursui pateiktus mažųjų darbelius, džiaugėsi, jog šie vienas už kitą gražesni, labai spalvingi ir šilti, atlikti mišria technika, todėl išrinkti nugalėtojus jiems nebuvo lengva.
Telšių r. savivaldybės mero Petro Kuizino įsteigtą prizą konkurso nugalėtojai įteikė mero pavaduotojas Kęstutis Gusarovas. Ja „už konkurso temos menišką išpildymą“ tapo šešiametė Saulė Juškaitė (Telšių lopšelis-darželis „Saulutė“, mokytoja Nijolė Jarušaitienė).
„Už grafiškai atliktą kūrinį“ prizas įteiktas šešiametei Kamilei Šuliauskaitei (Telšių „Saulėtekio“ pradinė mokykla, mokytoja Aldona Tamošauskienė).
„Už gražų karpinio ir mažosios architektūros derinį“ nominuota šešiametė Gabija Pralgauskaitė iš Skuodo.
„Už nuotaikingą kompoziciją“ pasveikintas penkiametis Paulius Vargalis (Telšių lopšelis-darželis „Mastis“, mokytoja Janina Jankauskienė).
„Už tautinio rašto puoselėjimą“ padėkota šešiamečiui Kajui Kaubriui (Telšių „Saulėtekio“ pradinė mokykla, mokytoja Aldona Tamošauskienė).
„Už dekoratyvines gėles“ padėka atiteko šešiametei Gabijai Tiškutei iš Mažeikių.
Parodos organizatorių prizas už lietuvybės puoselėjimą iškeliavo vaikams ir jų pedagogams į Punską.
Telšių Žemaitijos regiono etninės kultūros globos taryba papildomais prizais apdovanojo Dovydą Ruzgų iš Skuodo ir Justę Skirmantaitę (Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“).
Tarptautinė vaikų kūrybinių darbų paroda „Lietuva – tai tėvelių namai“ eksponuojama miesto bibliotekos IV aukšte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt