Užtrukę kelio darbai Varniuose kenkia verslui

Parašė:  2014-04-18

Prekybos verslo sėkmę lemia daugelis faktorių. Vienas jų – strategiškai gera vieta, antras – pirkėjams patogus priėjimas, o tiekėjams – privažiavimas. Dėl užtrukusių kelio remonto darbų Dariaus ir Girėno g., Varniuose, pastarųjų neteko toje gatvėje veikianti parduotuvė „Meda“. Jos šeimininkė ypač sunerimo po to, kai parduotuvė kone aklinai buvo užtverta apsaugine juosta „stop“, o archeologai pradėjo rausti mažne po parduotuvės pamatais.
„Suprantu, archeologai ir kelininkai dirba savo darbą, bet kiek tai gali tęstis. Dėl nepatogumų parduotuvę lenkia anksčiau apsipirkti sustodavę vairuotojai, per purvyną nenori braidyti ir vietiniai varniškiai. Kantrybė išseko, kai atėjusi pirmadienio ryte į darbą radau parduotuvę aptvertą apsaugine juosta – nei pirkėjams prieiti, nei prekių tiekėjams privažiuoti. Niekas nesiteikė įspėti nei žodžiu, nei raštu. Nežinau, kiek tai truks ir ką man daryti. Parduotuvėje prekiaujame ir greit gendančiais produktais, anksčiau jų nupirkdavo žymiai daugiau, dabar prekių užsakau ir nežinau, ar galės pirkėjai patekti į parduotuvę, ar ne. Man reikia mokėti atlyginimus, mokesčius. Dėl besitęsiančių darbų kenčia mano verslas, be to, pasigendu elementaraus žmogiškumo: nors perspėtų, tartųsi, žalą atlygintų“, – kalbėjo „Medos“ savininkė.
Darbai užtruks
Varniuose kelio tiesimo darbus atliekančios UAB „Kvėdarsta“ direktorius Arūnas Pocius apgailestauja, jog remontuojama gatvė kelia žmonėms įvairiausių rūpesčių: „Tiesiog reikia pakentėti ir susitaikyti su keliamais nepatogumais.“ Direktoriaus teigimu, darbus vilkina pinigų stygius.
Nors darbus buvo planuota užbaigti iki šių metų pabaigos, tačiau jau dabar aišku, kad dėl lėšų trūkumo darbai užtruks, ir tikslios datos, kada bus jų pabaiga, A. Pocius nesiryžta įvardyti. Nieko nežada vietiniams ir dėl patiriamų nepatogumų – projekte tokių dalykų nėra numatyta.
Archeologai
Prie parduotuvės „Meda“ archeologinius kasinėjimus atlieka archeologė Evelina Simanavičiūtė. Specialistė pasakojo, jog vykdant kasinėjimo darbus buvo atidengtas akmens grindinys, vėliau – XIX a. sluoksnis, kuriame rasta keramikos, odos gabalėlių, stiklo, batų ir pan., pasiektas ir antrasis akmens grindinys.
„Kasinėjimo darbai Varniuose, Dariaus ir Girėno g., vykdomi pagal projekte numatytą 1 m gylį, toliau kasti mes nebegalime. Jei nieko įdomesnio nerasime, darbus planuojame užbaigti jau antradienį“, – kalbėjo E. Simanavičiūtė.
Trūksta susikalbėjimo
Varniškių susirūpinimą dėl besitęsiančių kelio remonto darbų perdavėme Telšių rajono savivaldybės merui Vytautui Kleivai. „Reikia pripažinti, kad mums visiems dar trūksta paprasčiausio žmogiško bendravimo. Kartais reikia tiek nedaug – šiuo atveju negi buvo sudėtinga susėsti verslininkams prie stalo ir aptarti, kad tiek vietos verslininkai, tiek darbus atliekanti įmonė patirtų kuo mažiau nepatogumų. Arčiausiai žmonių savivaldos atstovas yra seniūnas – visada galima nueiti pas jį ir išdėstyti bėdas, jas kartu spręsti“, – sakė meras V. Kleiva. Taip pat patikino, kad greičiausiai vietos verslininkai dėl patirtų nepatogumų kompensacijos negalės gauti, tačiau darbus vykdanti bendrovė objektą turės sutvarkyti tinkamai. „O jeigu nepavyktų tarpusavyje rasti bendros kalbos, galiu inicijuoti visų šalių susitikimą ir padėti atrasti kompromisą“, – pažadėjo rajono vadovas.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Telšiškiams – trys medaliai (1)

Telšių jaunieji sportininkai varžybose iškovojo tris medalius. Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg čempionės vardą […]

2019-01-28
Tabaluga (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar apsisprendėte, už ką ketinate balsuoti Telšių rajono savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose, kurie vyks kovo 3 d.?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt