Tryškių „Bočiai“ išradingai palydėjo Senuosius

Parašė:  2014-01-09
Metų pabaiga – toks laikotarpis, kai mąstai apie nuveiktus darbus, tarpusavio santykius ir reikšmingus įvykius. Renginį „Senuosius palydint…“ išradingai pradėjo ir vedė laikinai pirmininkės pareigas einanti Verutė.
Buvo perskaitytas K. Šliogerio ir A. Balsio kalėdinis ir naujametinis sveikinimas.

Sulaukėme Senelio (Kazimiera) ir Snieguolės (Janina) su dovanomis. Labai originaliai naujametiniam karnavalui apsirengė Irena ir Zigmas. Irena į salę įplaukė kaip tikra eglutė, o Zigmas atjojo ant medinio arklio pranešdamas apie ateinančius metus. Daug išradingumo parodė Zofija, pranašaudama visiems, kas mūsų laukia kitais metais.
Į renginį atvyko „korespondentė“ Vilija ir „operatorius“ Rimantas. Jiems niekada netrūksta išradingumo ir originalumo. Tačiau labiausiai visus linksmino muzikantai Regina ir Antanas. Skambėjo dainos, vyko įvairūs konkursai ir žaidimai.
Vakaronėje dalyvavo mūsų rėmėja Jūratė. Ji atvyko su dovanomis ir geromis lauktuvėmis.
Tryškių „Bočiai“ džiaugiasi, kad visus renginius gali vesti naujose bendruomenės patalpose.
Tikiu, kad Naujieji metai bus geresni ir dosnesni. Visiems linkiu sveikatos ir nuoširdaus bendravimo. Gražių ir laimingų 2014-ųjų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt