Tryš­kių gat­vė­je vėl re­mon­tas – ran­go­vas tai­so de­fek­tus

Parašė:  2018-10-26

Dar per­nai pra­si­dė­ju­sios tel­šiš­kių aist­ros dėl ka­pi­ta­liš­kai su­re­mon­tuo­tos Tel­šių mies­to Tryš­kių gat­vės vis dar ne­rims­ta. Nors dar­bai se­niai jau baig­ti, bet re­dak­ci­ja vis su­lau­kia nei­gia­mų gy­ven­to­jų rep­li­kų.
Žmo­nės pik­ti­na­si, jog po re­konst­ruk­ci­jos šia gat­ve sun­ku pra­va­žiuo­ti, ypač su­dė­tin­gas eis­mas čia tur­gaus die­ną – šeš­ta­die­nį. O ga­lu­ti­nai gy­ven­to­jus su­pyk­dė tai, ką jie pa­ma­tė praė­ju­sią sa­vai­tę – pra­dė­tas ar­dy­ti Tryš­kių gat­vės ša­li­gat­vis. Tel­šiš­kiai pik­ti­no­si: „Ne­gi mes to­kie tur­tin­gi esa­me: vie­ną die­ną sta­to­me, vi­sus įti­ki­na­me, kad vis­kas čia ge­rai, o ap­si­su­kę jau ki­tą die­ną ga­li­me sau leis­ti vis­ką išar­dy­ti.“
Ko­kie dar­bai vyks­ta ne­se­niai su­tvar­ky­to­je Tryš­kių gat­vė­je, „Tel­šių ŽI­NIOS“ klau­sė Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Sta­ty­bos ir ur­ba­nis­ti­kos sky­riaus ve­dė­jo Gin­tau­to Lu­kaus­ko.
„Tryš­kių gat­vė­je prie­šais „Ža­lio­jo rais­to“ par­duo­tu­vę yra tvar­ko­mi de­fek­tai. Bu­vo pa­da­ry­tas kelk­raš­čio bor­tas, iš­len­dan­tis į gat­vę, neiš­lai­kant tie­sios gat­vės li­ni­jos. Tai rei­ka­la­vo di­de­lio vai­ruo­to­jų ati­du­mo, o to­kio gat­vės vin­gio ne­pas­te­bė­jus, ga­li įvyk­ti ma­žes­nių ar di­des­nių eis­mo įvy­kių, ypač tam­siu pa­ros me­tu, ly­jant, kai ma­to­mu­mas ge­ro­kai su­pras­tė­jęs. Da­bar mi­nė­ti bor­tai bus pa­da­ry­ti iš­lai­kant tie­sią gat­vės li­ni­ją“, – sa­kė ve­dė­jas.
G. Lu­kaus­ko tei­gi­mu, tai nė­ra nau­ji dar­bai. Dar­bus tai­so tas pa­ts ran­go­vas, vyk­dęs vi­są pro­jek­tą. Pa­pil­do­mos lė­šos tam ne­bus ski­ria­mos.
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Benis parašė:

  Nuimkit tą šaligatvį iš viso. Kokią funkcija jis atlieka? Pagal mane trukdo eismą.

 2. Tai parašė:

  Pas mus viskas antraip. Tryškių gatvėje padarė naują apšvietimą, seną demontavo, lempas nuėmė, laidus nuėmė, bet va stulpus panaikinti jau jėgų nėra. Ir stovi jie dabar pasvirę, nes laidai jų nebelaiko..laukiam kol savaimę nukris, lengviau bus išvežt. Kad tik ko neprispaustų.

 3. jovita parašė:

  Telsiu kaime kaip visada,pridaro tokiu nesamoniu kad logiskai nesuprasi,valdininkai rodo savo toki neisprusima kad baisu,bet vaiksto galvas iskele,tipo as virsininkas.

 4. Arturas parašė:

  O kada pataisys gatves zymejima leidziantis nuo veduko link surines?Tiek asfaltavo, tiek kasinejo , veliau viska uzbraize…Nei parkuoti ten dabar, nei pasukti.Neabejoju, kad viska galima pataisyti, bet nelabai yra suinteresuotu pripazinti savo kalte

 5. Na na, parašė:

  ne defektus taiso, o pagal Savivaldybės pakoreguoto projekto A LAIDOS sprendinius darbus atlieka. Pirma išsiaiškinkite, tada komentuokite, mielieji.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt