Tradicinis abiturientų susitikimas Luokėje

Parašė:  2010-02-12

Paskutinį sausio šeštadienį Luokės vidurinėje mokykloje vyko tradicinis visų laidų abiturientų susitikimas. Labai džiugu, jog atvykusieji nepabūgo pūgos ir šalčio. Prigužėjo pilna salė buvusių mokinių, juk renginys vyksta kasmet tuo pačiu laiku jau beveik 60 metų, nuo tada, kai miestelio mokykla gavo vidurinės mokyklos statusą.
Šventę organizavome mes – dvyliktokai, tad stengėmės kuo šilčiau ir įdomiau sutikti svečius. Visų pirma atvykusieji registravosi mokykliniame albume, atminimui jiems prisegėme emblemas, dalijome lankstinukus apie šiandieninę mūsų mokyklą, jos istoriją.
Renginyje svečius dainomis linksmino mokyklos merginų kvartetas, linksmųjų, išradingųjų klube (LIK-e) dalyvavusi mokinių grupė, kiti mokyklos dainininkai ir šokėjai.
Mokyklos direktorė R. Buivydienė buvusius abiturientus ragino nesiblaškyti po pasaulį, o grįžti į miestelį ir čia plėtoti kokį nors verslą, kurti šeimas, kad būtų kuo daugiau mokinių, nesunyktų mokykla… Į susitikimą atvykęs 22 laidos abiturientas Telšių rajono vicemeras Vytautas Kleiva pranešė mums visiems labai džiugią žinią: Švietimo ir mokslo ministerijoje jam pavyko įtikinti valdininkus, kad 2012 metais Luokės vidurinė nebus reorganizuota į dešimtmetę, o taps gimnazija. Po šios geros žinios ir gražių linkėjimų mero pavaduotojas visus maloniai nustebino savo daina.
Taip pat džiaugėmės galėdami pasiklausyti LTV projekte „Triumfo arka“ dalyvavusio (42-oji laida) Augustino Šimkaus dainų. Vakaro metu kalbėjo buvusi abiturientė bendruomenės pirmininkė Marytė Beleckienė. 53 laidos abiturientės Monika Šerlinskaitė ir Laura Bertašiūtė savo daina nuoširdžiai sveikino auklėtoją ir visus mokytojus.
Praėjusiais metais baigusi mokyklą dabartinė studentė Ernesta Račaitė mums, būsimiems abiturientams, palinkėjo daugiau dėmesio skirti mokslui, nes studijuojant žinos labai reikalingos. Susitikime netrūko pokalbių su abiturientais, rimtų bei juokingų jų pasakojimų, prasmingų ir svarbių palinkėjimų mokyklai ir mokiniams.
Džiugu, kad mokykla jau daug metų turi tokią gražią tradiciją. Tikimės, jog ši tradicija neišnyks ir abiturientams bus galimybė bent kartą per metus sugrįžti ten, kur praleista tiek gražaus laiko, patirta tai, ką vėliau prisimename visą gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar reikėtų išsaugoti ir prasmingai panaudoti Respublikos g. išardyto buvusio grindinio akmenis?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt