Telšiuose šur­mu­lia­vo bū­rys Re­gi­nų

Parašė:  2018-09-18

Tra­di­ciš­kai rug­sė­jo 6 die­ną, Re­gi­nos var­do die­nos iš­va­ka­rė­se, ka­vi­nė­je „Se­na­mies­tis“ pa­mi­nė­ti Re­gi­ni­nių su­si­rin­ko gau­sus bū­rys var­du­vi­nin­kių. Šį­kart į šven­ti­nį su­si­ti­ki­mą at­vy­ko 21 Re­gi­na, vie­na jų bu­vo iš Ma­žei­kių.
Svei­ki­ni­mo žo­dį ta­rė ir su­si­bū­ri­mą mal­da pra­dė­jo Re­gi­nų var­du­vių šven­tės pra­di­nin­kė Tel­šiuo­se Re­gi­na Chmie­liaus­kie­nė.
Su­dai­na­vus Re­gi­nų him­ną (au­to­rė Ele­na Šid­laus­kie­nė), šių me­tų šven­tės or­ga­ni­za­to­rės Re­gi­na ir Zi­ta Sa­ba­liaus­kai­tės vi­sas Re­gi­nas pa­kvie­tė da­ly­vau­ti įvai­riuo­se žai­di­muo­se, at­lik­ti už­duo­čių.
Var­du­vi­nin­kės sa­kė lin­kė­ji­mus, svei­ki­ni­mus, o su­ra­dus vi­soms skai­čių 100 – pra­si­dė­jo šo­kiai ra­te­liu ir žai­di­mai.
Re­gi­nos svei­ki­ni­mus ir lin­kė­ji­mus iš­siun­tė net į Aust­ra­li­ją – moks­lų sie­kian­čiai bend­ra­var­dei Re­gi­nai Klin­ge­ry­tei.
Šiais me­tais prie Re­gi­nų bū­rio pri­si­jun­gė dar trys nau­jos Re­gi­nos. Mo­te­rys bu­vo pa­puoš­tos Re­gi­nų ka­rū­no­mis, Re­gi­nų me­dy­je už­dė­jo ant­spau­dus „la­pe­lius“. Re­gi­nų me­dy­je iš vi­so yra pa­si­ra­šiu­sios jau net 43 Re­gi­nos.
Kiek­vie­na Re­gi­na bu­vo pa­svei­kin­ta ge­ra­da­rių – ka­vi­nės „Se­na­mies­tis“ sa­vi­nin­kės Vai­vos do­va­no­tu tor­tu ir „Jur­gi­nų Lau­ko“ do­va­no­tu jur­gi­no žie­du.
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Tai parašė:

    Tos dvynukės fainos, visada su šypsena

  2. Aš apakes parašė:

    Dvynukes Reginos?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt