„Telšių sveikatoje“ gausėja medikų gretos – darbą pradėjo keturi nauji gydytojai

Parašė:  2017-08-11

UAB „Telšių sveikata“ (Plungės g. 74, Telšiai) medikų gretas dar papildė keturi nauji jauni gydytojai: šeimos gydytoja Kamilė Paulauskaitė, odontologės Lina Alijošiūtė ir Raminta Bugelytė bei urologas Ruslanas Baltrimavičius.
Abi odontologės bei šeimos gydytoja iškart po studijų Lietuvos sveikatos mokslų universitete nedvejodamos apsisprendė: vyks dirbti į Žemaitijos sostinę. UAB „Telšių sveikata“ pasirinko dėl gerų darbo sąlygų, šaunaus kolektyvo bei naujai sutvarkytų, jų darbui pritaikytų patalpų.
Naujieji gydytojai UAB „Telšių sveikata“ sėkmingai pradėjo dirbti rugpjūčio 1 dieną.
Odontologėms nuo pirmosios darbo dienos kliuvo nemažas krūvis – patikrinti Telšių miesto bei rajono mažųjų gyventojų dantukus, nes tuo laikotarpiu prasidėjo sveikatos patikrinimas prieš naujuosius mokslo metus.
Gydytoja R. Bugelytė, gimusi ir užaugusi Telšiuose, baigusi Žemaitės gimnaziją, išvyko į Kauną. Po penkerių studijų metų džiaugiasi sugrįžusi į gimtąjį miestą. Žemaitijos sostinę pasirinko ir tauragiškė L. Alijošiūtė.
Šeimos gydytoja K. Paulauskaitė – taip pat telšiškė. Po devynerių studijų metų Lietuvos sveikatos mokslų universitete sugrįžo į išgražėjusius Telšius. Medikė labai džiaugiasi pirmaisiais savo pacientais: žmonės draugiški, smalsūs, džiūgauja išgirdę, jog gydytoja kilusi iš Telšių. Kartu su K. Paulauskaite dirbs bendrosios praktikos slaugytoja Viktorija Narmontaitė.
„Telšių sveikatoje“ darbą pradėjo ir naujasis gydytojas urologas R. Baltrimavičius. Iš anksto pas jį užsiregistravę pacientai konsultuojami dėl inkstų, šlapimtakių, šlapimo pūslės, prostatos ligų. Pagal gydytojo urologo kompetenciją atliekami visi pacientui būtini tiriamieji bei gydomieji veiksmai. Apdraustiesiems, turintiems gydytojo siuntimą, konsultacijos teikiamos nemokamai.
UAB „Telšių sveikata“ direktorius Alvydas Rimašauskas džiaugiasi, kad jauni medikai renkasi dirbti Žemaitijos sostinėje ir jo vadovaujamoje įstaigoje. Tai leidžia užtikrinti profesionalų ir kokybišką gydymą.

UAB „Telšių sveikata“: Plungės g. 74, Telšiai. Registratūros tel. (8 444) 51903.
Mieli Telšių rajono gyventojai, kviečiame prisirašyti pas šeimos gydytoją Kamilę Paulauskaitę.
Jos darbo laikas: I 8–13 val.; II 13–18 val.; III 7–12 val.; IV 9–14 val.; V 12–17 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Julija parašė:

    Džiugu, kad jauni gydytojai renkasi provinciją! Sėkmės !

  2. M parašė:

    Labai saunu ! Dabar reiktu kviestis okulista ! Laukiam- nesulaukiam.

  3. Odeta parašė:

    Šaunuolės.Reikia Telšiams jaunų gydytojų.Sėkmės darbuose.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt