Telšių butų ūkiui vadovauja naujas direktorius – Adomas Domarkas

Parašė:  2019-09-27

Darbą pradėjo naujasis SĮ Telšių butų ūkio direktorius Adomas Domarkas. Penkiasdešimt septynerių metų telšiškis pareigas eiti pradėjo laimėjęs skelbtą konkursą, kuriame dalyvavo trys kandidatai.
SĮ Telšių butų ūkis teikia kasdienėse gyvenimo situacijose svarbias paslaugas: gatvių, kelių, automobilių stovėjimo aikštelių valymo, daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų administravimo bei socialinių ir Savivaldybei priklausančių būstų priežiūros, nuotekų ir atliekų šalinimo, elektros, santechnikos įrangų įrengimo ir kitas veiklos įstatuose numatytas paslaugas.
Be jau paminėtos veiklos, Telšių butų ūkis atlieka techninę priežiūrą ir avarijų likvidavimą, pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūrą, miesto viešųjų erdvių priežiūrą, socialinių ir Savivaldybei priklausančių būstų priežiūrą. Taip pat įmonė paskirta Telšių rajono energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos įgyvendinimo administratore. Telšių butų ūkis eksploatuoja ir prižiūri miesto pirtį ir viešąjį miesto tualetą.
Telšių butų ūkio direktoriui A. Domarkui pavaldūs bemaž 70 pavaldinių, kurie atlieka daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų administravimą bei socialinių ir Savivaldybei priklausančių būstų priežiūrą, vykdo gatvių, kelių, automobilių stovėjimo aikštelių valymą, nuotekų ir atliekų šalinimo, elektros, santechnikos įrangų įrengimo ir kitas veiklos įstatuose numatytas paslaugas.
A. Domarkas teigė kolektyvo veiklą organizuosiantis taip, kad įmonė taptų konkurencinga, uždirbtų pajamų, teiktų operatyvias paslaugas. Prioritetinės direktoriaus veiklos sritys: įmonės veiklos efektyvumo didinimas; socialinio būsto ir Savivaldybės turto priežiūros gerinimas; daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) didinimas; viešųjų pirkimų procedūrų optimizavimas; korupcijos rizikos mažinimas.
Adomas Domarkas 1981-aisiais įgijo statybininko-techniko išsilavinimą, 2009 metais Šiaulių universitete baigė ekologo-aplinkotyrininko studijas.
Penkias kadencijas – nuo 2000-ųjų iki 2019 metų – A. Domarkas buvo Telšių rajono savivaldybės tarybos narys, turi vadovo darbo patirties privačiame versle.
Telšių butų ūkio direktorius yra pavaldus Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriui.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Vanda parašė:

  Adomas Domarkas mažins korupcijos riziką…

 2. Telšietis Vandai parašė:

  Į savo kišenę…

 3. Tai parašė:

  Jei sako, vadinasi yra ta korupcija įmonėje. Gal tada ir tyrimą kokį pradės…

 4. Edita parašė:

  Puikus žmogus. Sekmės darbuose

 5. Jonas parašė:

  Kombinatoriams turėtu prasidėti sunkios dienos.Linkiu sėkmės.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt