Tel­šiuo­se pa­deg­tas na­mas

Parašė:  2019-01-22

Tel­šių po­li­ci­ja aiš­ki­na­si, kas ket­vir­ta­die­nio nak­tį pa­de­gė mo­ters na­mus. Pa­de­gė­jui pro me­di­nį lan­gą įme­tus de­gų už­tai­są, na­muo­se nie­ko ne­bu­vo.
Gied­ra AKA­VIC­KIE­NĖ
Sau­sio 17 d., apie 22.49 val., Tel­šiuo­se, Že­mai­tės g., 53 me­tų mo­ters na­me ki­lo gais­ras, ap­de­gė kam­ba­rys ir vi­du­je bu­vę daik­tai.
Įta­ria­mas pa­de­gi­mas. Dėl tur­to su­nai­ki­ni­mo ar su­ga­di­ni­mo pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.
Po­li­ci­jos tei­gi­mu, pir­mi­niais duo­me­ni­mis, gais­ras ga­li­mai ki­lo nuo pa­ša­li­nio ug­nies šal­ti­nio. Tiks­li gais­ro prie­žas­tis bus nu­sta­ty­ta at­li­kus ty­ri­mo veiks­mus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt