Tarybos posėdyje paleistas narkotikų baubas

Parašė:  2019-01-25

Per vieną Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdį Administracijos direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis direktoriau pareigas Rimantas Žebrauskas pareiškė, kad Telšių vaikų globos namuose platinami narkotikai, policijai perduota informacija net apie platintoją, tačiau niekas nesikeičia. Iš Telšių apskrities policijos ir Vaikų globos namų gauta informacija rodo, kad R. Žebrauskas buvo neteisus: seniai imtasi veiksmų, įtariamasis yra nustatytas, beje, vaikšto su apykoje, situacija valdoma. Tad neaišku, kokių tikslų vedamas valdininkas viešai klaidino ir net baugino visuomenę.
Giedra AKAVICKIENĖ
Policija: situacija žinoma, dedamos visos pastangos
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Aušra Blaževičienė „Telšių ŽINIOMS“ atsakė, kad Telšių aps. VPK nebuvo registruotas Telšių r. savivaldybės skundas dėl Telšių vaikų globos namuose platinamų narkotikų. Tačiau policijai ši situacija yra žinoma, dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis atliekami ikiteisminiai tyrimai ir visi su tyrimais susiję veiksmai.
„Tiek Jūsų laiške minimas, tiek kiti su narkotinių medžiagų platinimu susiję asmenys policijai yra žinomi, dedamos visos pastangos šiai nusikalstamai veikai užkardyti ir įtariamiesiems nubausti įstatymų numatyta tvarka“, – teigė policijos atstovė A. Blaževičienė.
Nei pokalbiai, nei Socializacijos centras nepadėjo
Telšių vaikų globos namų direktorius Žydrūnas Seilius patikino, jog problema dėl kvaišalų jam žinoma, o įstaiga nebando šio įvykio slėpti.
Yra kaip yra. Vaikų globos namuose gyvenantis jaunuolis pasidavė negerų draugų įtakai ir šiandien teismo sprendimu priverstas vaikščioti su apykoje.
Pasirodo, nepilnametis nekreipė dėmesio į gera jam linkinčių Globos namų darbuotojų įtikinėjimus, negelbėjo ir priverstiniai išvykimai į Socializacijos centrą.
Vieną dieną paauglį su įkalčiais sulaikė policijos pareigūnai, iškelta baudžiamoji byla dėl narkotikų.
Iš 24 auklėtinių vienas turi problemų dėl narkotikų
Kaip minėjo Telšių vaikų globos namų direktorius Ž. Seilius, įstaigoje šiuo metu gyvena 24 vaikai (iš jų jauniausiam – pusantrų metukų, vyriausiam – 19 metų). O dėl narkotikų, pasak įstaigos vadovo, problemų turi tik vienas linkęs nusikalsti auklėtinis.
Direktorius prisiminė, jog prieš pertvarką globos namuose glausdavosi per 100 vaikų. Dabar iš nesaugių šeimų paimami vaikai apgyvendinami pas laikinus globėjus.
Mažėjant vaikų skaičiui Globos namuose, mažinama ir darbuotojų etatų. Šiuo metu įstaigoje yra 34 etatai. Tad vienam auklėtiniui tenka 1,4 darbuotojo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Vida parašė:

  1.4etatinio darbuotojo vienam vaikui???? Ir nesugeba sukontroliuot? Viena mama savo 5 vaikus prižiūri ir tokių dyvu nėra. Tai vaikų namai pasipelnymo šaltinis

 2. Benis parašė:

  Aš irgi kažko gal nesupratau? Kodėl dar 24 vaikai vaikai laikomi globos namuose? Telšiuose nebėra bent 24 šeimų? Jei ką, aš jau 1 paėmęs turiu. O vaikai dar nuo rusų laikų tebelaikomi? Armėnijoje kaip ir po ir prieš žemės drebėjimą, kada žuvo tūkstančiai tėvų ir vaikų. Bet vaikų namų niekada ten nebuvo. Visus vaikus paima šeimos, kaimynai, draugai. Tai išvadas galima padaryti paklausus busimų deputatų-kiek auginate vaikų?

 3. Draugė parašė:

  Aušra Blaževičienė, Telšių policijoje ką veikia ? Rujoja, vedusiu vyru marškinius lyginti bet kada pasiruošusi. Tegu eina dirbti, o ne dienu dienas rujoja…

 4. piktas parašė:

  kur darbieciai ten prazutis

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt