Tarybos narys laimėjo Savivaldybės įmonės skelbtą konkursą

Parašė:  2020-05-26

Praėjusią savaitę įvyko konkursas SĮ Telšių butų ūkio direktoriaus pavaduotojo pareigoms eiti. Pavaduotojo kėdę panoro užimti aštuoni pretendentai, tačiau konkurso dieną pasirodė vos penki.
Nuotoliniu būdu vykusį konkursą laimėjo dizainerio specialybę turintis Telšių rajono savivaldybės tarybos narys Tomas Lekavičius.
Pasak Telšių butų ūkio direktoriaus Adomo Domarko, naujasis pavaduotojas pradės dirbti gavus pažymą iš Specialiųjų tyrimų tarnybos apie asmens tinkamumą eiti minėtas pareigas.
Įmonės vadovas anksčiau „Telšių ŽINIOMS“ teigė, jog antras direktoriaus pavaduotojo etatas buvo įsteigtas atsižvelgiant į platų darbų spektrą. T. Lekavičius bus atsakingas už Telšių butų ūkio padalinių darbo organizavimą, planuose numatytų rezultatų pasiekimą, įmonės įsipareigojimų laikymosi užtikrinimą, darbuotojų veiklos ir darbo rezultatų analizę, įmonės pastatų ir teritorijos apsaugos organizavimą ir kt.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Justas parašė:

  Argi nesakėme nebalsuokite už gražų fasadą, dabar už tai mokėsime solidų atlyginimą mes visi. Įdomu kur ,,Jų Telšiai“ komanda, kaip mano ar gerą lyderį turi?

 2. Julius parašė:

  Atlyginimą šis žmogus tikrai užsidirbs ir dar keliems uždirbs,manau nereikėtų pergyventi gerb. Justai pasislėpęs po slapyvardžiu,o imtis kai kurios produktyvios veiklos.

 3. Tomas parašė:

  Iki šiol vyrukui nelabai sekėsi pinigus uždirbti, skolų krūvą turi, antstoliai persekioja. Dabar turbūt visiems aiški buvo jo motyvacija į Tarybą eiti, tikslas pasiektas, o kas mums iš to?

 4. Jonas parašė:

  UZ primtina balsavima taryboje ir etatas sukurtas, kad atsilyginti.

 5. To Tomas parašė:

  Gal tu kartu gyveni, kad taip drąsiai viską dėstai? Nepažįsti žmogaus, o rašinėji nesąmones.

 6. Jo parašė:

  Bet ar beužteks autobuso SST pareigūnams norint išsivežti į Šiaulius šios kadencijos Telšių sukčius???

 7. Anonimas parašė:

  Jis aiškiai ir tikslingai sakinių nemoka suregzt,laumėjo konkursą ale 😃

 8. Telšiai parašė:

  Jis aiškiai ir tikslingai sakinių nemoka suregzti,o laimėjibale konkursą 😃

 9. rinkėjams parašė:

  Balsavote tam, kad turėtumėte dar vieną brangų išlaikytini?

 10. Aha to rinkejams parašė:

  Vat tie, kas už bebrus balsuoja, neprašau a – visada žino ką veikia jų isrinktieji. Vagia, net žandai raudonuoja, tik prieš rinkėjus raudonis nemusa….

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt