Tarptautiniame floristinių kilimų konkurse – mitkaitiškių kilimas gražiausias

Parašė:  2018-07-27

Liepos 20–21 d. Anykščiuose šurmuliavo miesto šventė „Anykščių glėbyje“, kurioje Telšių rajono Mitkaičių kaimo bendruomenės sukurtas floristinis kilimas nuskynė laurus. 12-ajame tarptautiniame floristinių kilimų konkurse pirmąją vietą užėmusi Mitkaičių bendruomenė gavo diplomą už originaliausią kilimą.
Giedra AKAVICKIENĖ
„Asta Rimkienė sukurtą kilimą pavadino „Iš močiutės skrynios“. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šį nuostabų autentišką raštą iš senos nertos servetėlės Asta sugebėjo panaudoti floristiniam kilimui“, – sakė Mitkaičių bendruomenės pirmininkė Augenija Gecevičienė.
Jos teigimu, kilimui panaudotos medžiagos, atrodo, paprastos: kviečių varpos, vikiai, miežiai, pupelės, tačiau rezultatas nuostabus.
Ne veltui tarptautiniame floristinių kilimų konkurse Anykščių miesto vertinimo komisija vienbalsiai, taip pat ir žiūrovai, gražiausiu ir originaliausiu kilimu pripažino Mitkaičių kaimo bendruomenės kūrinį ir skyrė pirmąją vietą.
Bendruomenės pirmininkė A. Gecevičienė prisipažino, kad jausmas malonus, džiaugsmo ašaros riedėjo visoms, kurios kūrė kilimą. Ne veltui dešimt valandų moterys ropojo kaip skruzdėlytės ant žemės. Šį kilimą „audė“ devynios moterys.
Prie ypač pavykusios išvykos prisidėjo kredito unija „Germanto lobis“, ūkininkai Vida ir Algimantas Čejauskai, Nevarėnų kultūros centro direktorius Albinas Šmukšta, Nevarėnų seniūnė Vilma Šakienė, seniūnaitis Edmundas Kuodys, ūkininkas Gintautas Jobubavičius ir kaimo darbštuolės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Anonimas parašė:

    ŠAUNUOLĖS MITKAIČIŲ MOTERYS, O YPAČ ASTA RIMKIENĖ IR VIDA ČĖJAUSKIENĖ. SĖKMĖS JUMS

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt