T. Kat­kus – So­cial­de­mok­ra­tų par­ti­jos Tel­šių sky­riaus pir­mi­nin­kas

Parašė:  2018-10-12

Spa­lio 9 d. (ant­ra­die­nį) įvy­ko Lie­tu­vos so­cial­de­mok­ra­tų par­ti­jos (LSDP) Tel­šių sky­riaus vi­suo­ti­nis na­rių su­si­rin­ki­mas, ku­rio me­tu iš­rink­tas nau­jas sky­riaus pir­mi­nin­kas. Juo ta­po 31 me­tų To­mas Kat­kus, ku­ris taip pat yra ir Lie­tu­vos so­cial­de­mok­ra­tų par­ti­jos frak­ci­jos Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bo­je se­niū­nas.
Vi­suo­ti­nia­me LSDP Tel­šių sky­riaus su­si­rin­ki­me da­ly­va­vo 134 so­cial­de­mok­ra­tai. Į pir­mi­nin­ko pa­rei­gas bu­vo pa­siū­ly­tos dvi kan­di­da­tū­ros: T. Kat­kaus ir bu­vu­sio Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ro pa­va­duo­to­jo Kęs­tu­čio Gu­sa­ro­vo. 12-kos bal­sų per­sva­ra pir­mi­nin­ko pa­rei­gas bi­čiu­liai pa­ti­kė­jo ei­ti T. Kat­kui.
Su­si­rin­ki­me bu­vo spren­džia­mas klau­si­mas ir dėl LSDP kan­di­da­to ki­tą­met vyk­sian­čiuo­se tie­sio­gi­niuo­se Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ro rin­ki­muo­se. Pa­siū­ly­tos taip pat dvi kan­di­da­tū­ros: T. Kat­kaus ir K. Gu­sa­ro­vo. Ta­čiau šį kar­tą Tel­šių so­cial­de­mok­ra­tų bal­sai pa­si­skirs­tė po ly­giai.
„Ka­dan­gi tiek aš, tiek K. Gu­sa­ro­vas su­rin­ko­me vie­no­dai bal­sų – dėl par­ti­jos kan­di­da­to tie­sio­gi­niuo­se Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ro rin­ki­muo­se sprę­si­me ki­ta­me LSDP vi­suo­ti­nia­me na­rių su­si­rin­ki­me, – „Tel­šių ŽI­NIOMS“ tei­gė nau­ja­sis sky­riaus pir­mi­nin­kas T. Kat­kus. – Jį pla­nuo­ja­me su­šauk­ti po tri­jų sa­vai­čių. Taip pat su­si­rin­ki­mo me­tu bus rei­tin­guo­ja­mas par­ti­jos kan­di­da­tų ar­tė­jan­čiuo­se rin­ki­muo­se į Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bą na­rių są­ra­šas.“
Nau­jo LSDP Tel­šių sky­riaus pir­mi­nin­ko rin­ki­mai pa­skelb­ti po to, ka­da rug­sė­jo pa­bai­go­je na­rys­tę par­ti­jo­je ofi­cia­liai su­stab­dė ir iš vi­sų ei­na­mų pa­rei­gų (LSDP pir­mi­nin­ko pa­va­duo­to­jo, LSDP Tel­šių sky­riaus pir­mi­nin­ko) pa­si­trau­kė Sau­lius Ur­bo­nas.
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Patyręs parašė:

    Kas tas toks? Kajetoną siūlykite, gal tada ir laimėtumėt, jo kontingentas didelis…

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt