Švietimo įstaigų vadovų pasitarimas

Parašė:  2019-09-03

Mokslo ir žinių dienos išvakarėse – rugpjūčio 30 d. – Telšių rajono savivaldybės administracijos salėje vyko švietimo įstaigų vadovų pasitarimas. Susirinkusius vadovus su naujais mokslo metais sveikino Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, jo pavaduotojas Kazys Lečkauskas, Lietuvos mokytojų, švietimo ir mokslo profesinės sąjungos Telšių rajono susivienijimo pirmininkė Zofija Jesinienė, Savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Jolanta Rupeikienė ir kt. svečiai.
Už ilgametį ir nuoširdų vadovo darbą švietimo srityje Janapolės pagrindinės mokyklos direktorei Janinai Šileikienei įteikta švietimo, mokslo ir sporto ministro padėka, o Telšių rajono Upynos lopšelio-darželio direktorei Virginijai Baranauskaitei bei Telšių r. Žarėnų „Minijos“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui, laikinai einančiai direktorės pareigas Almai Čirvinskienei įteiktos Telšių rajono savivaldybės mero padėkos.
Po sveikinimo kalbų švietimo įstaigų vadovai kibo į darbą.
Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė skaitė pranešimą apie veiklų tęstinumo ir naujovių darną naujais mokslo metais, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Almantas Lukavičius kalbėjo apie ugdymo sąlygų sudarymo galimybes ir jų perspektyvas. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyr. specialistė pristatė esamą mokyklų vadovų situacijos analizę, aptarė aktualijas.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Jurga parašė:

    Nu va, čia kaip toje pasakoje, nebenoriu būti virėja, dabar noriu būti švietėja

  2. Justė parašė:

    O ką viską moka,viską išmano kilni dama.Juk jei pabodo balius organizuoti,kodėl nesuvaidinus kvailių kompanijoje išmanančios švietime? Ar taip ar kitaip šilta vietelė.Svarbiausia lovys po nosimi.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar reikėtų išsaugoti ir prasmingai panaudoti Respublikos g. išardyto buvusio grindinio akmenis?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt