Sulaikius automobiliu neteisėtą alkoholį gabenusį vyrą, atskleistas visu pajėgumu veikęs fabrikėlis

Parašė:  2017-01-27

Ketvirtą mėnesį dirbantys pagal naująjį veiklos modelį, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Veiklos skyriaus pareigūnai vis labiau pastebi apčiuopiamą pokyčių naudą. Didžiąją laiko dalį praleisdami prižiūrimose teritorijose, pareigūnai betarpiškai bendrauja su gyventojais, nustato vis daugiau pažeidimų bei demaskuoja neteisėtą veiką vykdančius asmenis. Tai patvirtina ir sausio 24-osios rytą, patruliuojant Telšių rajone, sutiktas 230 litrų nelegalaus alkoholio distiliato automobiliu gabenęs 25-erių Plungės rajono gyventojas. Jį sulaikius ir nusekus į miško tankmę, iš kurios ir pastebėta išvažiuojanti mašina, aptiktas ir gabento neteisėto alkoholio gamybos „taškas“.
Automobilyje aptikus neteisėtą krovinį, Veiklos skyriaus pareigūnams kilo įtarimų, jog netoliese miške gali vykti šio nelegalaus alkoholio distiliato gamyba, todėl, pagalbon pasitelkę kinologą su tarnybiniu šunimi, leidosi į paiešką. Sekdami sniege išmintu miško taku, pareigūnai netrukus priėjo suręstą pašiūrę, kurioje visu pajėgumu plušėjo du vyrai. Sukdamiesi radijuje skambančios muzikos ritmu, 25 ir 40 metų Plungės rajono gyventojai kurstė ugnį ir akylai stebėjo vykstantį gamybos procesą. Elektros energiją, reikalingą įvairiems prietaisams veikti, fabrikėlio šeimininkai „skolinosi“ iš netoliese esančio vienkiemio.
Netikėtai užklupti pačiame darbų įkarštyje, įtariamieji buvo sulaikyti, o jų įkurdintame fabrikėlyje iš viso rasta 241,5 litro pagaminto nelegalaus alkoholio distiliato bei 8 tonos gamybai paruošto raugo. Įtariamuosius atvežę į areštinę, pareigūnai ėmėsi visų fabrikėlyje sumontuotų įrenginių naikinimo darbų.
Trijulės atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 201 str. (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas). Įtariamiesiems gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 5 metų.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Pa­reng­ta pa­gal Tel­šių aps. VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Blaivininkas parašė:

  Nekantriai laukiame žinių kaip vyksta teisiniai procesai nagrinėjant Viešvienų „verslininko“samanės gamybos-realizacijos byloje.Kalbama,kad baigia išsipirkti,nenuostabu kai Seimas ir vietinė policija užnugaris.

  1. STT parašė:

   Policija užnugaris nėra, o dėl Seimo – tai įdomu.

 2. Vergas parašė:

  Pritariu Blaivininkui,kad verslas susijęs su „sargais“,nes iš tokios algos skurdas ir patyčios ,jei neremia Valstybė -parems „verslininkai“

 3. Barsas parašė:

  Mentai naikina konkurentus – samanė tik iš savų bravorų, nors iš tikrųjų samanė litrais liejasi mentų šventėse. Ir kam toks dviveidiškumas? O jau žygdarbis taip išreklamuotas, lygtai Osama Bin Ladeną pagavo.

  1. Irena parašė:

   Girdėjau nebegeria – Imuniteto skyrius paskutinius latrus baigia išgaudyti.

 4. Jenn parašė:

  That’s very good.Having been on the inside and outside of the ‘big smoke’ i love Phil’s point about the amount of people who have come back from London and about being able to enjoy the city perks in smaller chunks.Not sure about settling down with Tesco’s finest. That’s a bit of a coardntiction in terms isn’t it?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Mišrus paplūdimio tinklinio turnyras „Vasaros atidarymas Viešvėnuose 2018“ (0)

Birželio pirmąjį šeštadienį Viešvėnuose nuo pat ankstyvo ryto rinkosi tinklinio mėgėjai iš Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Telšių, […]

2018-06-01
Sportuokime (0)
2018-05-29
Bokso turnyre (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt