Šokių kolektyvas „Svajonė“ atšventė veiklos jubiliejų

Parašė:  2017-11-07

Spalio 21-oji Ryškėnų kultūros centro moterų šokių kolektyvui „Svajonė“ (vad. Vitalija Žalgevičienė) buvo ypatinga diena. Kolektyvas šventė savo kūrybinės veiklos 5-erių metų jubiliejų „Svajonę turiu“.
Jaunų moterų kolektyvas susikūrė choreografės Vitalijos Žalgevičienės iniciatyva 2012 metais. Du galingi elementai – Moteris ir Šokis – tapo neatsiejami. Šokis šioms žavioms moterims: Vildai Dikontienei, Renatai Pakalniškienei, Vaidai Azlauskienei, Ingai Ramonienei, Raimondai Damanskienei ir Jolantai Pocienei, yra išraiškos priemonė.
„Svajonės“ vadovė Vitalija sako, kad kūno, pasinėrusio į ritmą ir muziką, kalba, jausmai ir troškimai išreiškiami geriau nei kalbant. Moterys drąsiai demonstruoja savo programą įvairiuose konkursuose, festivaliuose. Šie metai kolektyvui ypač sėkmingi. „Svajonė“ dalyvavo festivaliuose „Baltijos gintaras“ Lenkijoje, Latvijoje ir iškovojo garbingas II vietas.
Kolektyvo pasveikinti atvyko šokių kolektyvai ne tik iš Žemaitijos, bet ir mūsų partneriai iš Latvijos Broceni miesto (vad. Gatis Neimanis). Spalvingame, nuotaikingame renginyje dalyvavo Žemaičių Kalvarijos kultūros centro kolektyvas „Šokių vizija“ (vad. Sandra Jazdauskienė), Sedos kultūros centro kolektyvas „Mitrulis“ (vad. Vaida Danauskienė), Buožėnų kultūros centro kolektyvas „Fiesta“ (vad. Simona Jaruckytė) ir Telšių šokio, mados ir grožio studija „Lokė“ (vad. Daina Tamulionienė ). Jubiliejinę gimtadienio šventę vedė renginių organizatorė Fausta Sabaliauskienė.
Šiai šventei neliko abejingi rajono vadovai. Su saldžiomis dovanomis, gėlių puokštėmis kolektyvą ir šventės dalyvius sveikino Tarybos narys Benediktas Šniaukas, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas ir Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkė Vilija Bačionienė. Rožių žiedais kolektyvą papuošė seniūnė Gražina Sukurienė. Sveikinimo žodžių negailėjo prie renginio gausiai prisidėjusi Ryškėnų kaimo bendruomenė ir pirmininkas Kazys Lečkauskas. Dovaną ir kultūros centro padėkas kolektyvams įteikė direktorė Romualda Virketienė su prasmingais Mata Hari žodžiais: „Šokis – tai poema, o kiekvienas jo judesys – žodis.“
Tegul uždeganti muzika bei aistringi šokiai suteikia grožio visų akims ir palaimos visų širdims.
Ryškėnų kultūros centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt