Skundai dėl per­pil­dy­tų ža­lie­nų kon­tei­ne­rių

Parašė:  2018-10-26

Telšių Da­riaus ir Gi­rė­no gat­vės gy­ven­to­jai skun­dė­si, kad ža­lių­jų at­lie­kų kon­tei­ne­ris, į ku­rį, kaip skel­bia už­ra­šas, ga­li­ma mes­ti žo­lę, la­pus, ve­lė­ną, ra­vė­jas, smul­kin­tas me­džių ir krū­mų ša­kas, yra per­pil­dy­tas su kau­pu. Ne­tu­rė­da­mi ki­tos išei­ties, žmo­nės ža­lie­nas ver­čia ša­lia kon­tei­ne­rio.
Tel­šių mies­to se­niū­nas Ka­zys Leč­kaus­kas pa­tvir­ti­no, kad ne­spė­ja­ma iš­vež­ti vi­sų ža­lie­nų. Penk­ta­die­nį su­tvar­ko, o per sa­vait­ga­lį kon­tei­ne­riai vėl bū­na pri­pil­dy­ti.
Pas­ta­rą­jį sa­vait­ga­lį daugelis tel­šiš­kių tvar­kė ap­lin­ką, o su­grėb­tus la­pus, su­rink­tus obuo­lius ga­be­no į ža­lių­jų at­lie­kų kon­tei­ne­rius.
Se­niū­nas K. Leč­kaus­kas įsi­ti­ki­nęs, kad ža­lių­jų at­lie­kų kon­tei­ne­riai per­pil­do­mi ir dėl gy­ve­na­mų­jų na­mų gy­ven­to­jų įpro­čių. Esą šie, tu­rė­da­mi as­me­ni­nius ža­lie­nų kon­tei­ne­rius, juos nau­do­ja ne pa­gal pa­skir­tį, pa­vyz­džiui, lai­ko van­de­nį, o su­si­kau­pu­sias ža­lią­sias at­lie­kas ve­ža į me­ta­li­nius di­džiu­lius kon­tei­ne­rius, skir­tus dau­gia­bu­čių na­mų gy­ven­to­jams. Ža­lių­jų at­lie­kų su­rin­ki­mas ir iš­ve­ži­mas, pa­si­ro­do, – ne pi­gus dar­bas. Kaip tei­gė Tel­šių se­niū­nas, per me­tus mies­tui tai kai­nuo­ja 200 tūkst. eu­rų, t. y. ly­giai tiek pat, kiek kai­nuo­ja mies­to ap­švie­ti­mas, jo prie­žiū­ra.
Be­je, šiuo me­tu ža­lie­noms iš­vež­ti skir­ti pi­ni­gai jau bai­gė­si, ir Tel­šių mies­to se­niū­ni­jai te­ko kreip­tis į Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bę, kad bū­tų skir­ta pa­pil­do­mų lė­šų.
K. Leč­kaus­kas sa­kė, kad dar­bams jau pa­skelb­tas kon­kur­sas. Tad Tel­šiai ne­tu­rė­tų pa­skęs­ti ru­de­ni­nių la­pų jū­ro­je.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. * parašė:

    Per maži tie nuosavi žalienų konteineriai; arba bent vežkite juos kas savaitę, o ne kas dvi ir visus metus, o ne tik pusmetį.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt