„Širdies kibirkštėlė“ mini vienerių metų gimtadienį

Parašė:  2018-01-25

Sausio 19 dieną Telšių „Bočių“ namuose organizuotas renginys dviem gražioms progoms paminėti. Vyko tautodailininko Antano Petrausko rankdarbių parodos uždarymas bei Telšių miesto mišraus vokalinio ansamblio „Širdies kibirkštėlė“ vienerių metų gimtadienis.
Susirinkusiuosius pasveikino ansamblio „Širdies kibirkštėlė“ vadovė Sofija Čegienė. Moteris gyrė rankdarbių meistrą, skuodiškį A. Petrauską bei jo neeilinį pomėgį – siuvinėti kryželiu. Visiems perdavė Telšių neįgaliųjų ir neįgalių pensininkų draugijos pirmininko Martyno Poškevičiaus linkėjimus ir sveikinimus.
Kad „Bočių“ namai su savo organizuojamomis parodomis – tikri konkurentai šalia esančiai Telšių parodų galerijai, teigė Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Gusarovas. Padėkos raštą už kuriamą tautinės dailės grožį jis įteikė A. Petrauskui.
Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas taip pat stebėjosi neeiliniais rankdarbių meistro gebėjimais – siuvinėti kryželiu: „Kai dažnas vyras nemoka net sagos įsisiūti, o čia mes matome tiek gražių jūsų darbų.“
Menininkui ranką spaudė ir už jo kūrinių ekspoziciją „Bočių“ namuose dėkojo Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Telšių skyriaus pirmininkas Kajetonas Šliogeris.
Renginio metu muzikinius kūrinius dovanojo vienerių metų gimtadienį švenčiančio ansamblio „Širdies kibirkštėlė“ nariai.
Dainomis džiugino ir svečiai – Telšių kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Versmė“, vadovaujamas Mildos Ulkštinaitės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt