Senelių globos namai atšventė 25-erių metų gyvavimo jubiliejų

Parašė:  2018-12-04

Telšių rajono senelių globos namai paminėjo 25-ąjį veiklos jubiliejų. Iškilminga šventė prasidėjo koplyčioje šv. Mišiomis, kurias aukojo Telšių katedros klebonas kanauninkas Vygintas Gudeliūnas, kanauninkas Andriejus Sabaliauskas ir Skuodo dekanas kunigas, Skuodo senelių namų direktorius Saulius Damašius.

Giedra AKAVICKIENĖ
Po šv. Mišių šventės dalyviai persikėlė į salę, kur skambėjo Telšių muzikos mokyklos auklėtinių dainos ir muzika, begalė sveikinimų.
Ilgametė Senelių globos namų direktorė Genovaitė Šliogerienė kalbėjo, kad kiekvieni praėję metai, kiekvienas jubiliejus yra Dievo dovana. Vadovė padėkojo kunigams, kad šventė prasidėjo šv. Mišiomis, kaip ir tada prieš 25-erius metus, kai šios patalpos buvo pašventintos, ir šv. Mišias aukojo šviesios atminties Telšių vyskupas Antanas Vaičius.
„Per ketvirtį amžiaus mūsų įstaiga keitėsi: keitėsi darbuotojai, gyventojai bei pastatas – iš vidaus ir išorės, keitėsi netgi įstaigos pavadinimas. Čia 7-erius metus po vienu stogu kartu su seneliais glaudėsi ir vaikai, laikinai likę be tėvų, globėjų“, – prisiminė G. Šliogerienė.
Telšių senelių globos namų direktorė minėjo, kad prieš 6-erius metus, vykstant socialinių paslaugų plėtrai, įsteigti du struktūriniai padaliniai – Dienos centras ir Savarankiško gyvenimo namai. Pastarieji yra 17 kilometrų nuo Senelių globos namų.
„Čia visi, dirbantys, gyvenantys, per tą laiką patyrę daug gražių, šviesių, įsimintinų akimirkų, suradome daug naujų draugų, pažįstamų, kolegų, rėmėjų, padėjėjų. Džiaugiuosi, kad visi tie, per tuos metus prisidėję širdies šiluma prie šių namų gyvenimo, esate čia“, – sakė G. Šliogerienė.
Dar ilgai Senelių globos namuose skambėjo svečių sveikinimai, linkėjimai, o šventę vainikavo 25-ojo gimtadienio tortas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Liepos pabaigoje sukanka 100 dienų, kada pareigas pradėjo eiti tiesiogiai išrinktas Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas. Kaip vertinate naujojo rajono vadovo veiklą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt