Saugaus eismo savaitė

Parašė:  2009-11-06

Luokės vidurinėje mokykloje surengta saugaus eismo savaitė „Būk saugus, moksleivi“. Šios savaitės tikslas – priminti mokiniams saugaus eismo taisykles, atšvaitų svarbą tamsiu paros metu.
Visą savaitę į mokyklą einančius mokinius pasitikdavo Raudonojo kryžiaus būrelio nariai, kuriems vadovauja visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Eglė Zikienė. Šio būrelio nariai kartu su vadove stovėjo prie perėjos ir stebėjo einančiuosius per gatvę, mažiesiems padėdavo pereiti perėją, paaiškindavo, kokią reikšmę turi eismo taisyklių laikymasis.
Vyko piešinių konkursas „Saugus kelias į mokyklą“. Konkurse dalyvavo visos klasės. Pasibaigus konkursui, piešiniai eksponuojami mokyklos koridoriuose.
Su vyresniųjų klasių mokiniais susitiko Prevencinio poskyrio nepilnamečių reikalų grupės pareigūnai. Jie bendravo su moksleiviais, atsakė į klausimus.
Pradinukai susipažino su Amsio patarimais.
Už saugaus elgesio gatvėje taisyklių laikymąsi ir dalyvavimą piešinių konkurse mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir suvenyrais, palinkėta kelyje būti atsargiems ir drausmingiems, saugoti savo didžiausią turtą – sveikatą ir gyvybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Liepos pabaigoje sukanka 100 dienų, kada pareigas pradėjo eiti tiesiogiai išrinktas Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas. Kaip vertinate naujojo rajono vadovo veiklą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt