Są­ži­nin­go tel­šiš­kio dė­ka Ai­ri­jos pi­lie­tei grą­žin­ta pi­ni­gi­nė

Parašė:  2018-08-17

Rugp­jū­čio 9-osios pa­va­ka­re į Tel­šių ap­skri­ties vy­riau­sią­jį po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą (VPK) at­vy­ko tel­šiš­kis Adol­fas, ku­ris ati­da­vė Tel­šių mies­to cent­re, au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­lė­je, ras­tą pi­ni­gi­nę.
Pa­tik­ri­nus pi­ni­gi­nės tu­ri­nį, nu­sta­ty­ta, kad pa­mes­to daik­to sa­vi­nin­kė – Ai­ri­jos pi­lie­tė. Pi­ni­gi­nės vi­du­je kar­tu su įvai­riais as­mens do­ku­men­tais ras­ta ir be­veik 200 eu­rų gry­nų­jų pi­ni­gų, ku­riais ne­su­si­gun­dė są­ži­nin­gas tel­šiš­kis.
So­cia­li­nių tink­lų pa­gal­ba ope­ra­ty­viai bu­vo su­si­siek­ta su pi­ni­gi­nės sa­vi­nin­ke, ku­ri jau tą pa­tį va­ka­rą at­vy­ko at­siim­ti sa­vo tur­to.
Mer­gi­na, ku­ri Tel­šiuo­se trum­pai vie­šė­jo, ne­gai­lė­jo pa­dė­kos žo­džių jos pi­ni­gi­nę grą­ži­nu­siam vy­rui. Aki­vaiz­du, kad jei ne pi­lie­tiš­kas tel­šiš­kio poel­gis, ši is­to­ri­ja ga­lė­jo pa­si­suk­ti kiek ki­to­kia, už­sie­nio pi­lie­tei ge­ro­kai ap­sun­kin­ta, link­me.
Pir­ma­die­nį po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te ap­si­lan­kė pa­kvies­tas Adol­fas, ku­riam Tel­šių aps. VPK vir­ši­nin­ko pa­va­duo­to­jas, at­lie­kan­tis vir­ši­nin­ko funk­ci­jas, Ro­ber­tas Jag­mi­nas pa­dė­ko­jo už pi­lie­tiš­ką ir są­ži­nin­gą poel­gį, ku­ris yra pui­kus pa­vyz­dys vi­siems gy­ven­to­jams. Są­ži­nin­gas tel­šiš­kis pa­sa­ko­jo pi­ni­gi­nę pa­ste­bė­jęs va­žiuo­da­mas au­to­mo­bi­liu. Jį su­stab­dęs ir nuo že­mės pa­kė­lęs ras­tą daik­tą, nė ne­sud­ve­jo­jęs pri­sta­tė į Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą, kad bū­tų ras­tas sa­vi­nin­kas.
Tel­šių ap­skri­ties vy­riau­sio­jo po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Benis parašė:

    Tai ne tik Adolfas ir ne tik mes visi privalom taip elgtis. Ir ne tik iš kažkur atvažiavusiems o ir bet kokiam mūsų Respublikos piliečiui turim gražinti tai, kas priklauso. O apdovanojimų už tai nereikia. Prarasime veidą.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar esate patenkinti Telšių rajono savivaldybės tarybos rinkimų rezultatais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt