Sa­vi­val­dy­bė nu­pir­ko vie­nuo­li­ka nau­jų au­to­mo­bi­lių

Parašė:  2018-08-10

Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­ja šie­met įsi­gi­jo 11 leng­vų­jų au­to­mo­bi­lių DA­CIA DUS­TER. Vie­no au­to­mo­bi­lio kai­na – 15 197,60 Eur. Iš vi­so Sa­vi­val­dy­bės pir­ki­nys mo­kes­čių mo­kė­to­jams kai­na­vo 167 173 Eur.
Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Tei­sės ir ad­mi­nist­ra­vi­mo sky­riaus vyr. spe­cia­lis­tės Skais­tės Sa­do­ny­tės tei­gi­mu, nau­jie­ji au­to­mo­bi­liai kol kas Sa­vi­val­dy­bei dar ne­pris­ta­ty­ti.
10 šių trans­por­to prie­mo­nių bus skir­ta kai­miš­ko­sioms se­niū­ni­joms – so­cia­li­nių dar­buo­to­jų funk­ci­joms at­lik­ti.
„Vie­ni­šų, ato­kiai gy­ve­nan­čių as­me­nų dau­gė­ja, re­gu­lia­riai lan­ko­mos ir ato­kiau gy­ve­nan­čios, į ri­zi­kos są­ra­šą įtrauk­tos šei­mos. Se­niū­ni­jų so­cia­li­niai dar­buo­to­jai da­lin­da­vo­si au­to­mo­bi­liais kar­tu su ki­tais se­niū­ni­jų dar­buo­to­jais. Dėl ne­pa­kan­ka­mo trans­por­to prie­mo­nių skai­čiaus kil­da­vo kliū­čių no­rint ap­lan­ky­ti ato­kiau gy­ve­nan­čius as­me­nis, – „Tel­šių ŽI­NIOMS“ sa­kė Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Tei­sės ir ad­mi­nist­ra­vi­mo sky­riaus vyr. spe­cia­lis­tė. – Sie­kiant ko­ky­biš­kes­nio so­cia­li­nių pa­slau­gų tei­ki­mo, se­niū­ni­joms nu­pirk­ti au­to­mo­bi­liai.“
Vie­ną iš įsi­gy­tų 11-kos ma­ši­nų nu­ma­ty­ta skir­ti Kai­mo plėt­ros sky­riui.
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Aletrikas -Ginekologas parašė:

  10 butu butu nupirke uz tiek piningu,asisku jei is saviskiu pirktu tai tik 4 ar 5 teiseitu

 2. Jadze parašė:

  Nuo bet tai blrmba spėjo socdemai saviskius pamaloninti, prieš mirtį. A+a komunistams

 3. Ūkininkas parašė:

  Socialinių darbuotojų darbo tai nepagerins.Jiems trūksta atsakomybės,nesenas Nevarėnų soc.darbuotojos ir seniūnės darbo “brokas“.

 4. Teisius parašė:

  Seniūnijos ir taip turėjo po dvi mašinas,o kam trečioji,tegul seniūnai nenaudoja valdišką mašiną kaip nuosavą,tegul duoda ir kitiems darbuotojams pavažiuoti,o socialinių darbuotojų darbas vargu ar pagerės,jiems strūksta atsakomybės.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt