Ryškėnuose paminėtas koplyčios 20-metis

Parašė:  2016-09-20

Ryškėnų gyvenvietės bendruomenė rugsėjo 4 dieną paminėjo Šv. Brunono Kverfurtiečio koplyčios įsteigimo 20-ųjų metinių sukaktį. Ta proga iš pagrindų atnaujintose koplyčios patalpose šv. Mišias aukojo klebonas monsinjoras Rimantas Gudlinkis, kuriam Ryškėnai buvo pirmoji darbo vieta.
Mišiose skambėjo ansamblio „All antico“ muzika. Po Mišių 20-mečio sukakties paminėjimas tęsėsi kultūros centro salėje. Gausiai susirinkusiems bendruomenės nariams už dėmesį ir visapusišką pagalbą remontuojant koplyčią dėkojo klebonas Kęstutis Balčiūnas. Jis priminė, kad daugelį koplyčios remonto darbų atliko patys parapijiečiai. Kas negalėjo prisidėti darbu, aukojo pinigus įsigyti statybinėms medžiagoms. Lėšomis prisidėjo Savivaldybė, parėmė ir vietos verslininkai. Kunigas pažymėjo, kad ypač daug pastangų dėjo bendruomenės pirmininkas Kazys Lečkauskas ir Benediktas Šniaukas. Neliko nuošalyje ir koplyčios aktyvas. Taigi bendruomenės narių susitelkimu, geranoriškumu ir aukomis pasiektas gražus rezultatas. Atnaujinta koplyčia džiaugsis ne tik tikintieji, bet ir visi gyventojai. Pagrindiniams rėmėjams pagamintos prisiminimo statulėlės.
Seniūnė Gražina Sukurienė padėkojo klebonui Kęstučiui ir patarnautojai Janinai, kitiems koplyčios rėmėjams. Renginyje dalyvavo ir kalbėjo Seimo nariai Rimantė Šalaševičiūtė, Valentinas Bukauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, Albinas Juškevičius. Po sveikinimų skambėjo grupės „Verona“ populiariosios klasikos muzika.
Ryškėnų kultūros centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Telsiete parašė:

    Diego aiming as is Albinas……. ? graudu iki asaru

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt