Ryškėnų sporto klubo dešimtmetis – pergalės ir sveikinimai

Parašė:  2017-08-11

Rugpjūčio 5 dieną Telšių rajono Ryškėnų sporto klubas šventė savo pirmąjį rimtą jubiliejų – sportinės veiklos dešimtmetį. Kartu surengta Žemaitijos krašto sporto ir meno šventė „Ryškėnų vasara 2017“.
Aurelija SERVIENĖ
Dešimtmečio paminėjimas
Susirinkusius sportininkus ir žiūrovus šokiais pasveikino Ryškėnų kultūros centro moterų šokių kolektyvas „Svajonė“.
Ryškėnų sporto klubo pirmininkas Jonas Gaurylius pristatė pranešimą apie klubo veiklą. Ataskaitoje buvo paminėti ir aukščiausi pasiekimai šalies mastu: 2007 m. iškovota Nacionalinės kaimo bendruomenių šaškių lygos čempionų taurė Telšių apskrityje; 2008 m. – taurė šalies seniūnijų šachmatų finalinėse žaidynėse Raseiniuose; 2011 m. respublikinėse šaškių varžybose Radviliškyje pelnyta I vieta. Už 2011 m. šalies kaimo sporto klubų veiklos rezultatus Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ klubui skyrė I vietą. 2013 m. Lietuvos kaimo spartakiadoje Rokynėje laimėtas auksas vyrų krepšinio ir sidabras moterų krepšinio varžybose. LKSKA „Nemunas“ už 2013 metus skyrė šalies aktyviausio klubo nominaciją. 2014 m. respublikiniame konkurse „Žemės šventė“ Rokynėje pirmąsias vietas laimėjo moterų virvės traukimo ir krepšinio 3×3 komandos. R. Jurkaitienė rankos lenkimo varžybose pelnė I vietą. 2015 m. Lietuvos kaimo seniūnijų žaidynėse Kėdainiuose nugalėtoja tapo moterų virvės traukimo komanda. 2016–2017 m. veteranų krepšinio komandos Naisiuose taip pat tapo nugalėtojomis.
Pirmininkas dėkojo nuolatiniams klubo veiklos rėmėjams: Telšių kredito unijai „Germanto lobis“, UAB „Telšių keliai“, Telšių miškų urėdijai, UAB „Žilevana“ ir kt.
Ryškėnų klubo veiklą, jo pirmininką ir sportininkus gyrė Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas ir tuo pačiu apgailestavo, jog Ryškėnai neturi sporto salės: „Suprantu jūsų rūpestį, tačiau mūsų šių metų prioritetas – užbaigti Telšių areną ir kultūros centrą, tada bus galima kalbėti apie pagalbą mūsų rajono klubams.“
Prie sveikinimų prisidėjo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Žebrauskas, Ryškėnų bendruomenės pirmininkas Kazys Lečkauskas, LKSKA ,,Nemunas“ valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis ir kt.
Už didelius nuopelnus vystant Lietuvos kaimo sportą LKSKA ,,Nemunas“ J. Gaurylių apdovanojo garbės ženklu ,,Aukso žvaigždė“.
Renginio metu iškilmingai apdovanoti geriausi klubo sportininkai.
Sportinės varžybos
Po sveikinimų ceremonijos vyko sportinės varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš Telšių, Rietavo, Mažeikių, Akmenės, Plungės, Gargždų, Raseinių, Šilalės, Šilutės, Klaipėdos, Pakruojo, Kelmės bei Joniškio rajonų.
Rankos lenkimo varžybas laimėjo mažeikiškis Laurynas Bučys ir ryškėniškė Justina Petrauskytė. Smiginio varžybose taikliausiai strėlytes mėtė Artūras Anglickis ir Lidija Žylevičienė. Šaškių turnyre geriausiai sekėsi mažeikiškiui Aleksandrui Papulovui ir degaitiškei Adelei Stirbienei. Šachmatų varžybose geriausiai pasirodė plateliškis Matas Narmontas ir salantiškė Ramunė Ruginienė. Šachmatų komandinėse varžybose nugalėtoja tapo Platelių komanda, sidabras atiteko Telšių „Žaibo“ komandai, o treti liko Raseinių atstovai. Šaškių varžybose I vietą laimėjo Ryškėnų sporto klubas, II vietą užėmė Ž. Naumiesčio komanda, o bronzos medaliai atiteko Mažeikių šaškininkams. Moterų parko tinklinio turnyre puikų žaidimą demonstravo Telšių 3Ž komanda, antrąją ir trečiąją vietas pelnė Nevarėnų ir Ryškėnų komandos. Vyrų parko tinklinio turnyrą laimėjo Tryškių komanda, antrąją ir trečiąją vietas užėmė Degaičių ir Viešvėnų sportininkai. Krepšinio 3×3 varžybas laimėjo Nevarėnų veteranai. Sidabro ir bronzos medaliais pasidabino Viešvėnų ir Ryškėnų komandos.
Uždarymo metu sportininkus ir žiūrovus savo muzikiniais kūriniais džiugino „Muzikinės kaukės“ atlikėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt