Rūkaliai spaudžiami į kampą – Telšių centre uždrausta rūkyti

Parašė:  2018-10-30

Telšių rajono savivaldybės taryba pritarė draudimui rūkyti Telšių rajono savivaldybės teritorijos viešose vietose: Telšių miesto Turgaus aikštės zonoje 30 metrų atstumu aplink miesto laikrodžio bokštą, vaikų žaidimų aikštelėse šalia Masčio ežero ir autobusų stotelių laukimo paviljonuose.
Sprendimas uždrausti rūkyti minėtose vietose parengtas atsižvelgiant į Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro rekomendacijas.
„Aš esu už šį sprendimą, tačiau norėčiau atkreipti Tarybos narių dėmesį į šiuo metu ypač opią problemą – tai vaikų rūkymas prie ugdymo įstaigų arba teritorijose šalia jų, – posėdžio metu kalbėjo Tarybos narė Laima Jurytė-Zakarauskienė. – Manau, kad spręsti problemą dėl mokinių rūkymo mes turime kuo skubiau. Gal reikėtų, kad mūsų viešosios tvarkos užtikrinimo specialistai bent retkarčiais nuvažiuotų prie mokyklų ir sudrausmintų „už kampo“ rūkančius nepilnamečius.“
Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas pabrėžė, jog mokyklų teritorijose niekada nebuvo leidžiama rūkyti.
„Tačiau mokiniai pertraukų metu susirenka parūkyti prie šalia ugdymo įstaigų esančių daugiabučių laiptinių, – paprieštaravo Tarybos narys Kęstutis Trečiokas. – Ir su tuo reikia kovoti.“ Taip pat jis kvietė kolegas pamąstyti, ar prie draudimo rūkyti Telšių rajono savivaldybės teritorijos viešose vietose ateityje nereikėtų įtraukti ir Katedros aikštės.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Barsas parašė:

    Klounų kompanija ruošiasi kovoti, nežinodami su kuo ir kaip, o trečioko ir zakarauskienės pasisakymai primena diletantų sapaliojimus apie kosmosą. Nieko jūs nepadarysite, nes rūkymas – tai kiekvieno apsisprendimo ir jaunuolių subkultūros klausimas ir ne kovoti reikia, o konsultuoti, aiškinti ir įtikinėti, o to niekas Telšių savivaldybėje nemoka ir nesugeba. Ir tai matosi iš viešų pareiškimų, kad reikia kovoti, o kovoti galite tik su debesėlių savo kelnėse. Amen.

  2. Rita parašė:

    Jo. Jūrytė įdomi tema. Kaži kur tas tęsinys su Bacevičiumi dėl Soneimos, kur grasino per Tarybos posėdį taip nepalikti. Gal ji pati praneš viešai. Labai aktyvi visomis temomis. Tai tegu ir dėl šmeižto apie Soneimą pasisako.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt