Ru­de­ns spalvomis puoš­tas ju­bi­lie­jus

Parašė:  2018-10-16

Ru­duo do­va­no­ja ne tik krin­tan­čius la­pus, bet ir gra­žius ju­bi­lie­jus. 85-ojo gim­ta­die­nio su­lau­kė de­gai­tiš­kis Jus­ti­nas Šim­kus.
Atė­ju­siems jo pa­svei­kin­ti De­gai­čių se­niū­nui A. Kont­ri­mui ir se­niū­ni­jos dar­buo­to­jams vy­ras sa­kė, kad tu­rė­tų dar il­go­kai pa­gy­ven­ti, nes tė­ve­lis su­lau­kė 106 m. Pui­kios nuo­tai­kos ju­bi­lia­tas svei­ka­ta ne­si­skun­džia. Žmo­na ir duk­ra pa­de­da, pri­žiū­ri.
J. Šim­kus pa­sa­ko­jo, kad gi­mė Var­nių se­niū­ni­jo­je, 12 vai­kų šei­mo­je. Au­go 10 bro­lių ir 2 se­sės. Ati­tar­na­vęs ka­riuo­me­nė­je, at­vy­ko į De­gai­čius, su­ti­ko sa­vo bū­si­mą žmo­ną Bro­nis­la­vą, su­kū­rė šei­mą, pa­si­sta­tė na­mą. Su žmo­na užau­gi­no 5 vai­kus, su­lau­kė 8 anū­kų ir 4 proa­nū­kių. Sma­gu, kad su­lau­kę bran­daus am­žiaus žmo­nės ne­pra­ran­da op­ti­miz­mo.
Vir­gi­ni­ja KER­ŠIE­NĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt