Regioninėje Telšių ligoninėje modernizuoti Chirurgijos ir Reabilitacijos skyriai

Parašė:  2012-09-13
Regioninėje Telšių ligoninėje iškilmingai pristatyti du atnaujinti skyriai: Chirurgijos ir Reabilitacijos.
Patalpas šventino ir Dievo palaimos ligoniams bei medikams linkėjo vyskupas Jonas Boruta SJ, medikų bendruomenę apsilankymu pagerbė Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių r. savivaldybės meras Vytautas Kleiva, kiti garbūs svečiai.

Mokslininkų teigimu, geros darbo sąlygos daro teigiamą įtaką darbo našumui. Regioninė Telšių ligoninė sparčiai tobulėja: nuolat atnaujinamos patalpos, įsigyjama moderniausia medicinos įranga. Taigi čia puikiai jaučiasi ne tik darbuotojai, bet ir jų pacientai, gaunantys kvalifikuotą pagalbą.
Atverdama dar dviejų renovuotų skyrių duris, įstaigos administracija patvirtino, kad regioninis statusas ligoninei suteiktas ne veltui.
Sveikinimo kalbos
Šventinę ceremoniją pradėjo Regioninės Telšių ligoninės direktorė Alma Vitkienė. Ji negailėjo šiltų žodžių įstaigos bendruomenei: „Visą vasarą dalis darbuotojų dirbo sudėtingomis sąlygomis, tarp dulkių, plaktukų, bet dėl kolektyvo susiklausymo, profesionalumo paslaugų teikimas nebuvo nutrauktas. Lėšos, skirtos šiai ligoninei, padarė ją patrauklesnę mūsų gyventojams. Tačiau net tobulai suremontuotos patalpos ir naujausios technologijos nebūtų efektyvios, jeigu neturėtume profesionalių gydytojų, slaugytojų, administratorių ir pagalbinio personalo. Kai visos šios grandys susilieja į vieningą visumą, mes galime puikiai tenkinti ligonių poreikius.“
Seimo narys V. Bukauskas perdavė Sveikatos reikalų komiteto linkėjimus ir pasidžiaugė, kad nuo 2005-ųjų per Valstybės investicinę programą Telšių ligoninei skirta per 8 mln. Lt.
„Turime suteikti patrauklias sąlygas medikui, kad jis, atėjęs čia dirbti, pamiltų mūsų kraštą. Ne mažiau svarbi ir pacientų savijauta, todėl džiaugiuosi, kad nukirpsime jau septintąją atidarymo juostelę. Mano manymu, žmonės, kuriems medikų paslaugos nereikalingos, nelabai suvokia, kodėl projektai vykdomi, investuojami milijonai, ir, tik pabuvę šioje aplinkoje, pamato, kokia anksčiau buvo reanimacija, operacinė ir kokia dabar“, – kalbėjo V. Bukauskas.
Telšių r. savivaldybės meras, padėkojęs medikams už jų sunkų triūsą, nedaugžodžiavo – įteikė didžiulę puokštę gėlių Reabilitacijos skyriaus vedėjai Silvai Juknienei.
Su antru glėbiu gėlių V. Kleiva nubėgo laiptais į antrąjį aukštą ir įteikė jį Chirurgijos skyriaus vedėjui Sigitui Matulaičiui. Tokio mero vikrumo sužavėti medikai negailėjo plojimų, o humoro jausmu apdovanotas V. Kleiva teigė norėjęs pademonstruoti gydytojams, jog yra sveikas.
Pašventino patalpas
Patalpas pašventino vyskupas J. Boruta SJ. Jis meldė Dievo ramybės ir šviesos, kuri padėtų nugalėti sunkumus.
Kolegas, dirbančius Reabilitacijos bei Chirurgijos skyriuose, šiltais žodžiais, gėlėmis ir dovanomis sveikino bendradarbiai. Regioninės Telšių ligoninės direktorė A. Vitkienė administracijos vardu įteikė nuostabų paveikslą, medikė Virginija Vitkauskienė – didžiulę plytą šokolado, kurią palinkėjo valgyti pritrūkus energijos. Gydytoja Lilija Kojelienė dovanojo simbolinį raktą, kad šis padėtų rasti kelią į kiekvieno paciento širdį. Linkėjimus žarstė medikės Irena Skernevičiūtė, Birutė Vaidakavičienė ir kt.
Chirurgijos skyriaus renovacijos darbai pradėti š. m. kovo mėnesį. Skyriaus vedėjas S. Matulaitis vardijo per pusmetį atliktus darbus: pakeista santechnika, kriauklės, įrengti tualetai, pertvarkytos palatos (po renovacijos įkurtos šešios, kurios talpina 14 ligonių), atlikti dažymo ir kt. darbai. Chirurgijos skyriui nupirktas kolonoskopas, laparoskopas.
Reabilitacijos skyrius atnaujintas iš pagrindų. Pakeista baseino danga, patalpų grindys, renovuoti kineziterapijos, fizioterapijos, masažo, gydytojų kabinetai. Įsigyta daug pacientų reabilitacijai reikiamos įrangos: masažo stalai, treniruokliai, fango-parafino ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Telšiškiams – trys medaliai (1)

Telšių jaunieji sportininkai varžybose iškovojo tris medalius. Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg čempionės vardą […]

2019-01-28
Tabaluga (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar apsisprendėte, už ką ketinate balsuoti Telšių rajono savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose, kurie vyks kovo 3 d.?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt