Regioninės Telšių ligoninės administracija iškilmingai atsisveikino su ilgamečiais darbuotojais

Parašė:  2017-07-04

Penktadienį, paskutiniąją birželio dieną, Regioninės Telšių ligoninės kolektyvas iškilmingai ir tuo pačiu nuoširdžiai atsisveikino su dešimt ilgamečių darbuotojų. Pagerbti jų atvyko ir Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Žebrauskas.
Giedra AKAVICKIENĖ
Regioninės Telšių ligoninės direktorė Alma Vitkienė už ilgametį, sąžiningą ir profesionalų darbą, linkėdama gražių ir laimingų ateities metų, padėkos raštus įteikė gydytojoms Stefanijai Arlauskaitei ir Adolfinai Apolonijai Striaukienei, vyresniosioms slaugytojoms Valentinai Dobrovolskienei ir Danutei Jarienei-Jaruševičienei, akušerei Valei Gembutaitei, Ūkio skyriaus vedėjui Petrui Kentrai, vairuotojui Vytautui Rupšiui, virėjai Vidai Milingienei, maisto išdavėjai Jovitai Saukienei bei valytojai Irenai Dapkienei.
„Mūsų įstaigai artėja 80-asis gimtadienis. Per visus šituos metus įstaigoje dirbo daug talentingų, protingų, kvalifikuotų žmonių, kurių dėka tapome patrauklia Regionine Telšių ligonine. Bet kurios įstaigos darbe labai svarbu, kad visa struktūra dirbtų sinchronizuotai, kad visi atliktų savo pareigą, kad klientas gautų kokybiškas paslaugas. Tam pasiekti reikia, kad dirbtų visos grandys“, – kalbėjo ligoninės direktorė A. Vitkienė.
Direktorės teigimu, įstaigai svarbūs yra visi: ir gydytojai specialistai, ir slaugytojos, ir ūkio skyriaus, ir pagalbiniai darbuotojai, ir tie žmonės, kurie maitina, skalbia, tvarko mūsų aplinką.
„Šiandien susirinkome pagerbti tų, kurie išdirbo daug metų mūsų įstaigoje. Noriu jiems padėkoti, kad kiekvienas įnešė be galo svarų indėlį į tai, kad mūsų ligoninė tapo regioninė. Nuo to, kas dirbs toliau, priklausys, ar ligoninė išlaikys šį statusą, ar sugebės balansuoti sudėtingoje sveikatos rinkoje, kaip sugebės išsilaikyti“, – sakė Regioninės Telšių ligoninės direktorė A. Vitkienė.
Daug gražių padėkos žodžių ligoninės vadovė pasakė gydytojoms, vyresniosioms slaugytojoms: „Jūs tikrai padarėte labai daug, jūsų rankomis buvo sukurtas skyrių darbas, jūs sugebėdavote atlaikyti visas komisijas, sugebėjote bendrauti, komunikuoti su kolektyvu, pacientais, nuoširdžiausiai Jums ačiū.“
Dėkodama Ūkio skyriaus vedėjui Petrui, direktorė prisiminė, kad jiedu prieš daugelį metų pradėjo dirbti kartu, pradėjo pirmuosius remontus po gaisro, kai buvo labai sudėtingi metai, reikėjo daug įdirbio. „Žinoma, dirbant daug darbų, pasitaiko ir klaidų. Tačiau šiandien galime pasidžiaugti beveik visais renovuotais skyriais“, – pabrėžė ligoninės vadovė.
A. Vitkienė dėkojo savo vairuotojui Vytautui, veždavusiam į Vilnių, nepaisant darbo valandų. Direktorė prisiminė, kaip tekdavo sostinėje pakovoti už projektus ligoninei, kada tekdavo namo grįžti ir vidurnaktį. Dėkojo jam už nuoširdumą, paslaugumą.
Kalbėdama apie virtuvės darbuotojas Vidą ir Jovitą, direktorė pabrėžė jų darbštumą, stengiantis kuo skaniau pamaitinti pacientus. „Ruošėte valgį su meile“, – sakė ji, pabrėždama, kad maitinimui galėjo skirti pinigų minimaliai, tačiau per daugelį metų pasitaikė vos vienas kitas nusiskundimas.
„Medikai dirba aptarnavimo sferoje, mus kritikuoti gali visi. Nepaisant didesnės kritikos negu gerų žodžių, mes turime dirbti nuoširdžiai, pasiaukojančiai, pagal savo gebėjimus. Šiandien palydime žmones, kurie dirbo labai sąžiningai ligoninės ir pacientų labui, – išleistuvių proga kalbėjo ligoninės direktorė A. Vitkienė. – Tačiau su išėjimu iš darbo gyvenimas nesibaigia. Linkime daug gražių, viltingų metų ir kuo vėliau tapti pacientais.“
Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas R. Žebrauskas ligoninės darbuotojams įteikė Telšių rajono mero Petro Kuizino pasirašytus pagerbimo raštus už profesionalumą, atiduotą energiją, iniciatyvą rūpinantis Telšių rajono gyventojų sveikata.
Atsisveikinimo žodžius tarė išeinantys darbuotojai. Susijaudinusi iki ašarų, kolektyvui už šilumą dirbant kartu dėkojo vyresnioji slaugytoja D. Jarienė-Jaruševičienė, prisiminusi, kaip apie darbą operacinėje svajojo dar žaisdama vaikų darželyje, o būdama devyniolikos, atėjo dirbti į Telšių ligoninę. Su medicina vyresnioji slaugytoja sieja ir tolimesnį savo gyvenimą, tačiau jau užsienyje, kur gyvena jos vaikai, anūkai, proanūkiai. „Atvažiuosiu į svečius pasižiūrėti, kaip jums sekasi, ir pasipasakoti, kaip man klojasi“, – atsisveikindama su kolegomis pažadėjo Danutė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Telšietė parašė:

  O gyd. Vitkienė nesiruošia į užtarnautą poilsį?

 2. Jo parašė:

  O kaip Vitkienė ???

 3. Ina parašė:

  telšietei ir visiems kitiems, per daug soti vietelė, kad užleistų. Pasišypso, pasidalija ir toliau sau sėdi.O ko gi, juk atėjo visiems laikams

 4. Antanas parašė:

  Perskaičiau straipsnio pavadinimą ir apsidžiaugiau; – Na pagaliau palieka polikliniką ir ligoninę persenę daktarai, kurie dėl amžiaus nebepavelka profesinės naštos, nebegali dėl medicinos naujovių neįsisavinimo kokybiškai aptarnauti pacientus. Bet kur tau. beskaitant straipsnį paaiškėjo, kad išeina į poilsį pagalbiniai ligoninės darbuotojai. O jų tarpe viena ar dvi gydytojos. Ir viena jų jau prieš kurį laiką buvo išėjus į pensiją, buvo gavus solidžią išeitinę. Bet paskui vėl buvo įsidarbinus gydytoja, o dabar vėl išlydėta į poilsį su gana solidžia bene šešių mėnesių išmoka. /Tikriausiai trečią kartą nebegrįš, nes įsigaliojo naujas nebe toks dosnus darbo kodeksas/. Taigi, senųjų medikų gretos Telšiuose neretėja, ir apie auštesnio lygio jaunų gydymo specialistų atsiradimą Telšiuose nėra ko net svajoti.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt