Regioninėje Telšių ligoninėje skambėjo patriotinės dainos

Parašė:  2018-02-23

Vasario 15-ąją Regioninėje Telšių ligoninėje iškilmingai paminėtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis. Ta proga pagerbti buvę ir esami ligoninės darbuotojai.
Giedra AKAVICKIENĖ
Iškilmingame Vasario 16-osios minėjime sveikinimo žodį tarė Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono meras Petras Kuizinas, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, Telšių rajono savivaldybės Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Stefa Naujokienė ir kt.
Daugiau kaip 50 padėkos raštų įteikta buvusiems ir esamiems darbuotojams, prisidėjusiems prie įstaigos klestėjimo: gydytojams, slaugytojams, ūkio dalies darbuotojams, stacionarinių skyrių vedėjams ir vyriausiosioms slaugytojoms, administracijos darbuotojams.
Meninę improvizaciją pristatė Telšių Žemaitės dramos teatro vaikų ir jaunimo studija „Savi“ (režisierė Laimutė Pocevičienė), muzikinius kūrinius dovanojo gydytojai Vytautas Girčys, Jovita Seiliuvienė, bardas, beje, buvęs ligoninės ūkio dalies darbuotojas, Romualdas Miškinis.
Simboliška, kad Vasario 16-osios šventėje dainas atliko žmonės, kurių gyvenimas vienaip ar kitaip susijęs su tremtimi. Reanimacijos skyriaus vedėjas V. Girčys – Sibiro tremtinių atžala, tremtyje gimęs, ten baigęs medicinos mokslus, įgijęs chirurgo profesiją.
Ligoninės direktorės pavaduotoja medicinai J. Seiliuvienė pasidžiaugė, kad šiais laikais nereikia bijoti iškelti Lietuvos trispalvės. Gydytoja prisiminė savo tėvelį, kuris būdamas paauglys 1947 metais prie Ukmergės gimnazijos iškėlė vėliavą ir už tai buvo paskelbtas politiniu kaliniu, nuteistas dešimčiai metų. Jo pilnamečiai draugai, su kuriais kartu iškėlė trispalvę, buvo įkalinti 25 metams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt