Rampos gyvavimas baigėsi – apjuosta STOP juosta

Parašė:  2018-11-16

Prieš keletą metų Telšių Dariaus ir Girėno g. esančioje aikštelėje buvo įrengta riedučių, riedlenčių ir dviračių mėgėjams skirta rampa. Nuo pat pradžios jaunimas pamėgo šią vietą, ir beveik nuo ryto iki vakaro aplinkinių namų gyventojai girdėdavo ten sportuojančiųjų keliamą ūžesį. Tačiau metai bėgo, neprižiūrima ir neremontuojama rampa tapo vis mažiau populiari, ir galiausiai atėjo laikas, kada nustojo ja naudotis. Beveik nustojo...
Išmuštos skylės, sulaužyti turėklai šiandien ne tik kelia pavojų ten užsukusiems – rampa tapo svaigiųjų gėrimų mėgėjų susirinkimų vieta. Aplinkinių namų gyventojai „Telšių ŽINIOMS“ pasakojo, jog „drąsos“ gėrimus į gerkles susipylęs jaunimėlis puola kovoti su šalia esančia neseniai aptverta Telšių lopšelio-darželio „Saulutė“ tvora. Po nuožmaus mūšio šioji pasidavė ir keliose vietose lūžo. O sutramdyti darželio turtą niokojančius jaunuolius bandžiusiems gyventojams buvo pasiūlyta „užimti“ spardomos tvoros vietą…
Riedučių, riedlenčių ir dviračių rampa, o tiksliau tai, kas iš jos likę, priklauso Telšių miesto seniūnijai. Susisiekus su miesto seniūnu Kaziu Lečkausku, šis netruko nuvykti į Dariaus ir Girėno g. esančią aikštelę ir paskambinęs „Telšių ŽINIOMS“ pripažino, jog rampos būklė apgailėtina. Esą ją artimiausiu metu seniūnijos darbuotojai apjuos „Stop“ juosta, o jis kreipsis į Savivaldybės administraciją su prašymu išbraukti nebenaudojamą rampą iš seniūnijos balanso ir ją išmontuoti.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Pilietis parašė:

    Išmontuoti…kaip ir visada, lengviausias būdas pasirinktas. Viskas blizga tik aplink Masčio ežerą.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt