Rajono vadovai – komandiruotėse užsienyje

Parašė:  2017-05-05

Šią savaitę Telšių rajonas skendėjo aukščiausios valdžios vakuume. Iš penkių vadovų Savivaldybėje liko tik du – Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Gusarovas ir Telšių r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Žebraukas. Kiti – komandiruotėse arba atostogauja.
Antanas NEKRAŠIUS
Telšių r. savivaldybės meras Petras Kuizinas šią savaitę (nuo gegužės 3 iki gegužės 5 d.) lankosi Šteinfurto mieste, Vokietijoje. Rajono vadovas kartu su savo patarėja Jurgita Armaliene dalyvauja antroje tarptautinėje konferencijoje „Demografiniai pokyčiai modernioje Europoje: Rizikų pažinimas – galimybių atradimas“. Gegužės 3 d. mero laukia jauki vakarienė, gegužės 4–5 d. rajono vadovas nuo 9 iki 13 val. dalyvauja diskusijų forumuose, nuo 15 iki 18 val. lankosi kultūros įstaigose.
Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas taip pat išvykęs. Administracijos vadovas su atstovais iš dar septynių valstybių Portugalijoje semiasi teorinių ir praktinių žinių apie karinių pastatų ir teritorijų pritaikymą šiuolaikinėms reikmėms. Kaip žinia, Telšių rajono savivaldybė įgyvendina projektą, kuriuo tvarkoma buvusio karinio miestelio teritorija. Ji ruošiama pramonės ir verslo aplinkos kūrimui ir plėtrai. Į Portugaliją S. Urbonas išvykęs kartu su Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Laima Simanauskiene bei Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėju Gintautu Lukausku.
Na, o trečiasis valdžios vyras – Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Anglickas – nuo gegužės 3 d. išėjo kasmetinių atostogų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Benas parašė:

    „Ji ruošiama pramonės ir verslo aplinkos kūrimui ir plėtrai“. Va čia tai jau nebejuokinga. Tai kieno pinigais? Vėl mes mokėsim, kad verslas klestėtų?

  2. galai išlenda parašė:

    Telšiuose aktyviai ateistinės komunistų partijos tradicijas tęsia socialdemokratai. jie įskundė mokytoją: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2017-05-04-telsiu-policija-nusprende-netirti-tikybos-mokytojos-veiksmu/159002

  3. Telšiškis. parašė:

    Kol vadai tinginiauja sunku tikėtis teisingo aukciono kuris vyks gegužės 19 dieną Telšių rajono savivaldybės Baltojoje salėje nuo 9 val.Būs parduodami trys įžymieji „švietimo skyriaus“ garažai,protingam verslininkui tai labai patogios patalpos 163 kv.m.visų trijų bendra pradinė kaina 7600 Eurų.Manome,kad spauda pasidomės kad kartą jau buvę“parduoti“kaip privatūs dabar atneš teisingą pelną rajono reikmėms.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt