Pusšimtis naujojo mero Kęstučio Gusarovo darbo dienų

Parašė:  2019-06-11

Ketvirtadienį, birželio 13-ąją, sukako 50 dienų nuo mero Kęstučio Gusarovo priesaikos. Kas nuveikta per pusšimtį dienų ir kokie darbai laukia ateityje, klausiame paties mero.
Mere, dirbate beveik du mėnesius. Kaip apibūdintumėte pirmąsias darbo savaites?
– Didelių iššūkių nebuvo, nes darbas Savivaldybėje man yra puikiai pažįstamas: 10 metų dirbau administracijos direktoriaus pavaduotoju, dvejus – mero pavaduotoju. Visus tuos dvylika metų daug dirbau ir su visuomene, esu aplankęs ir pačias atokiausias gyvenvietes, tad puikiai žinau žmonių problemas bei lūkesčius. Dabar mano kaip mero pareiga įgyvendinti tai, ko prašo ir ko reikia žmonėms – ne politikams ar atskiroms visuomenės grupėms, o plačiajai visuomenei.
Ko gyventojams trūksta, kokie jų poreikiai?
– Nuolatinė problema – kelių būklė, gyventojai nori važinėti asfaltuotais, lygiais keliais, vaikščioti tvarkingais ir patogiais šaligatviais. Telšių rajone yra apie 1 900 kilometrų vietinės reikšmės kelių – šis ilgis kilometrais yra trumpesnis tik už Vilniaus rajono savivaldybės, todėl atlikti visų būtinų darbų praktiškai neįmanoma – vienais metais tvarkome vienas gatves, kitais – kitais. Stengiamės įvairiausiais būdais ieškoti finansavimo, vykstame į Lietuvos automobilių kelių direkciją, įvairias ministerijas, rengiame projektus. Gegužės mėnesį lankiausi Lietuvos automobilių kelių direkcijoje, tad kitais metais jau turėtų būti pradėti Telšių miesto Muziejaus gatvės darbai. Vyksta Pramonės gatvės rekonstrukcija, tvarkome įvairias kitas gatves. Tikrai judame į priekį.
Be susisiekimo infrastruktūros, gyventojai nori geriau apmokamų darbo vietų, palankesnių sąlygų verslui vykdyti, kokybiškos ir modernios švietimo sistemos ir t.t.
Kaip atrodo įprasta Jūsų darbo diena?
– Veikli ir turininga. Diena suplanuota minučių tikslumu: pasitarimai, susitikimai, dokumentų tvarkymas, išvažiuojamieji vizitai į kaimus, delegacijų priėmimas, vieną valandą svarstome projektus, kitą – socialinius reikalus ir pan. Dažnai važiuoju į šalies sostinę Vilnių, jau buvau susitikęs ir su socialinės apsaugos ir darbo ministru, parvežiau puikių naujienų – bus tvarkomas Telšių centro „Viltis“ pastatas. Bendravau ir su ūkio ministru – susitarėme susitikti dėl rekonstruotos buvusio karinio miestelio teritorijos veiklos. Kasdienių darbų yra tiek, kad paroje pritrūksta valandų norint juos atlikti.
Telšių rajono savivaldybė įgyvendina daugybę projektų, todėl gražėja rajono viešosios erdvės, gerėja žmonių gyvenimo kokybė. Ne mažiau svarbu ir išlaikyti tai, kas sukurta, todėl kviečiu visus saugoti Telšių rajoną ir gerais darbais prisidėti prie jo vardo garsinimo.
Darbų išties daug, bet kasdienių darbų sūkuryje mes, tautos išrinktieji, neturime pamiršti svarbiausio – bendravimo ir bendradarbiavimo su rajono žmonėmis. Todėl, radęs laisvą valandėlę, skubu į kaimus aplankyti žmonių – suvokdami realias gyventojų problemas ir lūkesčius, mes galėsime toliau kurti tokį rajoną, kuriame gyventi gera. Deja, sulaukę prašymo, ne visada galime pranešti gerą žinią, o jei ir galime, tai ne taip operatyviai, kaip žmogus norėtų. Dalis visuomenės supranta, kad būtinų atlikti darbų yra kur kas daugiau nei lėšų, o kita dalis mano, jog vieno ar kito kelio nesutvarkome tik todėl, kad mums tai nerūpi ar nesuprantame pačios problemos svarbos. Patikėkite, problemos mums yra žinomos, bet esame įsprausti į finansinių galimybių rėmus, kuriuos žmogui reikia išaiškinti, kad nebūtų pykčių ar nesusipratimų. Todėl kviečiu visus bendrauti ir bendradarbiauti. Aš esu vienas, Jūsų – daug, per pirmuosius mėnesius visų neaplankysiu, bet palaipsniui – taip. Na, o jei ko prireiktų, kviečiu drąsiai skambinti ar rašyti.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Karsons (buves autobuso vairuotojs) parašė:

    Jezus Marija ans yr svents. O grazuolis koks, nesvarbu kad man 68, anam atsiduociau nedraugaves. I darbu kiek padare, Telsiai akyse pasikeite. Sutvarke meras paezeres, dabar galima vaiksciot, su dviraciais vazinet. Ir darbo vietu nauju daug atsirado ir mamos ir ju berniukai vaikuciai laimingi.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Telšių „Telšiai“ naują NKL sezoną pradėjo pergalėmis (0)

Krepšinio klubas „Telšiai“ naują Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pradėjo skindamas pergales. Namuose spalio 3 d. […]

2019-08-27
SUPER FIESTA (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kiek metų skaitote „Telšių ŽINIAS“?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt