Progimnazijos kieme nupjauta tuopa

Parašė:  2018-06-01

„Kas čia Telšiuose vyksta – kažkoks medžių šalinimo vajus prasidėjo“, – piktinosi į redakciją paskambinusi telšiškė. Pamačiusi per langą Telšių „Germanto“ progimnazijos teritorijoje pjaunamus medžius, moteris sunerimo ir nuskubėjo darbininkų paklausti, kas gi nutiko, kad tokius didelius gražius medžius reikia šalinti. Atsakymo nesulaukė. „Baisu: pjauna ir nežino dėl ko! Kažin, ar leidimus dar turi?!“, – stebėjosi moteris.
Telšių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos ir civilinės saugos poskyrio vedėjas Raimondas Račkauskas informavo, jog „Germanto“ progimnazijos nupjautai vienai tuopai leidimas buvo išduotas jau senokai (2018 02 07), tačiau po to buvo ieškoma finansavimo, aukštalipių specialistų, tad procesas užtruko.
„Šiai tuopai buvo pradėjusios džiūti šakos, viena šaka kybojo atplyšusi. Medis augo tiesiai virš tako, kuriuo vaikšto moksleiviai, todėl mokyklos vadovybė paprašė išduoti leidimą jį pašalinti. Jų prašymas buvo patenkintas. Tuopos nėra saugūs medžiai, specialistai netgi siūlo senesnius kaip 30 metų šalinti, o šis medis buvo gerokai senesnis“, – pasakojo vedėjas.
Darbų užsakovas buvo progimnazija, dėl medienos panaudojimo R. Račkauskas tikina tiksliai atsakyti negalintis, manoma, ji bus atiduota nakvynės namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. ...... parašė:

    Tai tas nudziuvusias sakas salint, o ne visa medi kurio kamienas sveikas

  2. Jonis parašė:

    kad nelabai tas kamienas irgi sveikas…

  3. Jurgita parašė:

    Joni, kamienas toks sveikas, kad kelmas ūglius pradejo žalius leisti. Augo ūgliukai gražūs, paaugo nemažai, gražu pažiūreti buvo…kokia gyvybės jėga pas medį… bet…kažkam ir tai užkliuvo, kažkam nauja žaluma nepatiko ir ją sunaikino. Tikriausiai direktoriaus isakymu, kad stiebeliai ant praeinačių moksleivių neužkristų, o gak kad jokių įkalčių nebūtų, jog sveiką šimtametį nupjovė. Priesingu atveju kam juos nupjauti…

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt