Prem­je­ra, su­jun­gu­si dvie­jų tau­tų is­to­ri­jas

Parašė:  2018-10-05

Rug­sė­jo 30 die­ną Že­mai­tės dra­mos teat­re tel­šiš­kiams pri­sta­ty­ta prem­je­ra – spek­tak­lis „Nep­rik­lau­so­my­bės die­na“, skir­tas Lie­tu­vos ir Sa­kart­ve­lo 100-me­čiui pa­mi­nė­ti. Tai dvie­jų re­ži­sie­rių – Do­na­to Ži­lins­ko ir Bad­ri Tse­re­dia­ni – bend­ras dar­bas.
Spek­tak­ly­je vai­di­no Že­mai­tės dra­mos teat­ro ak­to­riai: As­ta Po­ciū­tė, Ais­tė Kor­ka­di­no­vai­tė-Šiaud­ku­lie­nė, An­ta­nas Nek­ra­šius, Do­na­tas Ži­lins­kas, Emi­li­ja Gai­liū­tė, Jo­kū­bas Nor­vai­šas, Gin­ta­rė Dau­ba­ry­tė, Gy­tis Kum­ža, Luk­re­ci­ja Birš­ky­tė, Re­mi­gi­jus Ma­cas, Vi­lius Di­kon­tas.
Dai­li­nin­kė – Gied­rė Sla­vins­kie­nė, gar­so re­ži­sie­rius – Min­dau­gas Drim­ba, švie­sų dai­li­nin­kas – Ser­gej Si­mo­nen­ko, sce­nos ir de­ko­ra­ci­jų tech­ni­kas – Al­vin­gas Te­niu­kas.
Po prem­je­ros ak­to­riai ir spek­tak­lio re­ži­sie­riai su­lau­kė gau­sių žiū­ro­vų plo­ji­mų. Juos pa­svei­ki­no Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ras Pet­ras Kui­zi­nas, Kul­tū­ros ir tu­riz­mo sky­riaus ve­dė­ja Eg­lė Ma­cie­nė, Že­mai­tės dra­mos teat­ro di­rek­to­rė Eva Ston­ke­vi­čie­nė, re­ži­sie­rė Lai­mu­tė Po­ce­vi­čie­nė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt