Prabėgę metai – mūsų gyvenimo turtas

Parašė:  2013-04-15
Su mintimis apie prabėgusius metus ir sukaupta patirtimi Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Telšių r. Eigirdžių filialo nariai bei svečiai atvelykio išvakarėse rinkosi į miestelio bendruomenės namuose surengtą šventę. Renginio pradžios akcentu tapo Eigirdžių „Bočių“ garbės pirmininko Zenono Juodeikos uždegta žvakė – gerumo, vienybės ir stiprybės simbolis.

Miestelio „Bočių“ pirmininkė Adelija Katarskienė į susirinkusiuosius kreipėsi pedagogės Irenos Daubarienės knygoje įamžintais žodžiais: „Kartu su gerąja šv. Velykų žinia teprisikelia mūsų širdys supratimui, meilei, džiaugsmui. Ir tegu daug, labai daug šviesos ir jaukumo lieka ne tik mumyse pačiuose, bet ir mūsų bendruomenėse, šeimose, visur, kur tik būsime.“
Šventėje skambėjo Viešvėnų kaimo kapelos „Viešė“ atliekama muzika (vad. D. Lingienė). Po smagių ir net graudžių kapelos moterų sudainuotų kūrinių pagerbti jubiliatai. „Bočių“ pirmininkė Adelija Katarskienė, jos pavaduotoja Birutė Mažeikienė gėlių žiedus, o Degaičių seniūnijos seniūnas Antanas Kontrimas Garbės ženkliukus įteikė 70-metį ir 75-ąjį gimtadienį minėjusiems ar netrukus minėsiantiems sukaktuvininkams: Zigmuntui Patrauskui, Irenai Dajorienei, Valerijai Pilipavičienei, Aldonai Mikalauskienei, Ievai Alminavičienei, Danutei Žilvytienei ir Janinai Varkalienei. Brandžius gyvenimo jubiliejus šventusiuosius sveikino ir Žemaitijos sostinės simbolio – pinavijos – ženklus jiems dovanojo LPS „Bočiai“ Telšių r. pirmininkas Kajetonas Šliogeris ir jo pavaduotojas Alfredas Balsys.
Muzikine pertraukėle pamalonino Eigirdžių moterų ansamblis (vad. Rasa Stefanavičienė).
Grupei Eigirdžių senjorų įteikti „Bočių“ narystės pažymėjimai.
Atvelykio popietėje prie vaišių stalų susėdusiuosius linksmino Degaičių kultūros centro kaimo kapela, vadovaujama Broniaus Gaižausko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt