Prakartėlė – džiaugsmas visiems

Parašė:  2018-12-28

Gruodžio 21 d. ant Viešvėnų tvenkinio kranto (Viešvės g. 19A, Viešvėnai) pas čia gyvenančius Laimoną ir Eriką Adomaičius sužibo prakartėlė su gyvais avinukais.
Prakartėlę pašventino parapijos klebonas Renatas Liuberskis. Sveikinimo žodį tarė Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas ir Viešvėnų pagrindinės mokyklos direktorius Jonas Petrauskas. Dainelėmis visus džiugino Telšių modernaus muzikinio ugdymo mokyklos „Conmusica“ mažieji atlikėjai.
Mintis įkurti prakartėlę Viešvėnuose kilo čia gyvenantiems L. ir E. Adomaičiams. Viešvėnų pagrindinė mokykla buvo pagalbininkai, prisijungė ir bendruomenės pirmininkas Alfredas Vaitkevičius.
Sodybos šeimininkai tikino, jog prakartėlę įrengė ne tik dėl savęs, bet ir dėl viešvėniškių, laukiami čia ir rajono žmonės.
„Visada su žmona norėjome padaryti tokią prakartėlę šalia savo namų. Ne tik sau, bet ir žmonėms pasidžiaugti. Šią idėją planuojame puoselėti ir ateinančiais metais. Tikimės, jog tai taps tradicija“, – sakė L. Adomaitis.
Prakartėlės idėjai pritarė ir stengėsi visi: dešimtokai nupynė vainiką, aštuntokai darė angelus, penktokai – žvaigždes. Prakartėlę saugantys du gyvi avinukai – pasiskolinti. Vienas jų net buvo pabėgęs ant Viešvėnų tvenkinio ledo. Visa bendruomenė jį gaudė ir sėkmingai grąžino į prakartėlę.
L. Adomaitis teigė, kad nelengva buvo surasti skulptūrėlių prakartėlei. Bandė kalbinti Telšių rajono meistrus, akademijos studentus, tačiau tokio darbo nė vienas jų neapsiėmė. Teko viską užsakyti internetinėje parduotuvėje. Prakartėlė ir visos dekoracijos kainavo apie 1 500 Eur. Viešvėniškis tvirtino, jog tokia investicija – kilniam tikslui, tarnausianti ilgus metus.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt