Praeivius papiktino benamių orgijos prie medžio

Parašė:  2017-11-17

Telšiai ūžia: benamiai visai suįžūlėjo – dienos metu užsiima oraliniu seksu, galima sakyti, pačiame miesto centre.
Giedra AKAVICKIENĖ
Pareigūnai sutrukdė užsiimti meile
Šaltą lapkričio rytą Telšiuose, S. Daukanto gatvėje, viešoje vietoje šalia prekybos centro ir taromato, prie medžio, stovėjo vyras nuleistomis kelnėmis ir, pasak praeivės, atvirai demonstravo savo lytinius organus. Su juo kartu buvo moteris. Šokiruota praeivė pamaniusi, kad vyras ją prievartauja, todėl, suprantama, iškvietė policiją.
Pasirodo, praeivė smarkiai klydo – jokios prievartos nebuvo. Nuogalius ir jo moteriškė niekur neskubėjo, tad atvykę policijos pareigūnai du balandėlius rado prie minėto medžio.
Pareigūnams skubant gelbėti neva seksualinę prievartą patyrusią nukentėjusiąją, ta supykusi, kad varžomos jos laisvės, ko čia visi lendantys ir trukdantys užsiimti meile.
Kadangi įvykio vieta – prie prekybos centro, judrioje gatvėje, incidento metu buvo daugiau žmonių, kuriems teko matyti nuogą vyrą.
46 metų nuogaliui nustatytas 3,74 prom. girtumas, o jo 62 metų palydovei – 2,68 prom.
Vienas kitam pretenzijų neturi
Kaip informavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Aušra Blaževičienė, abu asmenys neturi nuolatinės gyvenamosios vietos. Jiedu – buvę sugyventiniai, vyras jau anksčiau žinomas policijai.
„Sulaikyti abu asmenys vienas kitam pretenzijų neturi. Jie teigė, kad taip neatsakingai pasielgė dėl girtumo. Kadangi jų elgesys ir lytinių organų demonstravimas papiktino aplinkinius žmones, jie ir kreipėsi į policiją, dėl ko pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dėl įvykio abu asmenys yra įtariamieji, savo nepadoriais veiksmais pažeidę viešąją tvarką“, – sakė policijos atstovė A. Blaževičienė.
Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Parduotuvės – vieša vieta
Telšiškius erzina ne tik nuogi, bet ir apsirengę benamiai, kurie apgirtę būriuojasi prie prekybos centro „Maxima“. Jie jau iš tolo smirdi, o priėjus arčiau, prašo pinigų.
Pasak vietinių žmonių, ši problema egzistuoja nuo pirmųjų prekybos centro atidarymo metų ir niekas nesikeičia. Gyventojai stebisi, kodėl apsaugos darbuotojai nepaprašo be tikslo per dienas stoviniuojančių benamių pasišalinti.
Komentuoja „Maximos“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė: „Siekiame, kad apsipirkimo pas mus patirtis pirkėjams būtų maloni. Todėl atsiradus nesklandumams, į susidarančias problemas reaguojame itin operatyviai.
Atvėsus orams, atsiranda žmonių, kuriuos traukia mūsų parduotuvių šiluma. Tačiau jei tokie žmonės kitiems pirkėjams kelia neigiamas emocijas ar pradeda trukdyti, trukdančiųjų maloniai paprašome parduotuvės patalpas palikti. Esant reikalui, į pagalbą pasitelkiame ir policijos pareigūnus.
Kita vertus, teritorija šalia „Maximos“ parduotuvės yra vieša vieta, todėl mūsų darbuotojai neturi teisės prašyti žmonių, besirenkančių šalia jos, tačiau netrukdančių pirkėjams, parduotuvės prieigas palikti.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. D. parašė:

    Čia ne tik maximos problema… Amžina problema tas vyriškis su lazda, kuris pastoviai trainiojasi prie norfos, lidl, jurkinės… Toks kaip nebylys, kabinėjasi, rėkauja prašo centų, taros… Nu košmaras kažkoks, socialiniai neatlieka savo darbo ir nesusirenka žmonių kuriems reikalinga socialinė pagalba. Taip pat moteriškė mažojoj bažnyčioj, kur kabinėjasi, koliojasi iš savo šventes švenčiančių žmonių ri jų artimųjų… Kažkaip liūdna situacija su tokiais žmonėm Telšiuose.

  2. As parašė:

    Prie ko čia socialiniai darbuotojai, tai gal norite pasirūpinti ir priimti jį į savo namus 😀

  3. Vabalas parašė:

    Aušrele,palyginus tavo meilužės orgijas klaipėdoje… tai čia tik ramūnėlės …

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt