Policijos pareigūnai paminėjo profesinę šventę

Parašė:  2014-10-07

Spalio 1-ąją minimos kelių policijos įkūrimo metinės. Diena vėliau, spalio 2-ąją, švenčiama šv. Angelų sargų, arba Policijos, diena. Šių švenčių proga Telšiuose vyko įvairūs renginiai policijos pareigūnams bei miesto gyventojams.
Spalio 1-ąją Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) darbuotojai ir pareigūnai rinkosi į Telšių Šv. Antano Paduviečio katedrą. Joje buvo aukojamos šv. Mišios už policijos pareigūnus ir jų šeimų narius.
Į katedrą pasveikinti policijos pareigūnų atvyko Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, kiti savivaldos atstovai. Pagerbti pareigūnų taip pat atvyko teisėsaugos institucijų vadovai, kolegos policininkai iš Latvijos bei daugelis kitų svečių.
Telšių aps. VPK viršininkas Remigijus Rudminas, kreipdamasis į susirinkusiuosius, visam kolektyvui dėkojo už profesionalumą ir kiekvieno svarbų indėlį kuriant saugią aplinką žmonėms. Taip pat dėkota įstaigų, su kuriomis glaudžiai bendradarbiaujama, vadovams.
Kaip ir kasmet, Policijos dienos proga pasižymėjimo ženklais ir padėkomis buvo apdovanoti geriausių rezultatų tarnyboje pasiekę Telšių aps. VPK darbuotojai.
Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką komisarui Sauliui Norvaišai bei inspektoriui Ričardui Bitariui įteikti pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklai. Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklai įteikti komisarei inspektorei Neringai Buivydienei ir komisarui Gintarui Barvydžiui. Generalinio komisaro įsakymu taip pat apdovanota inspektorė Asta Končienė ir vyresnysis policininkas Laimonas Sabaliauskas.
Telšių aps. VPK viršininko įsakymu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą,
gerus darbo rezultatus Policijos dienos proga pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklais buvo apdovanoti viršilos Valdas Mickevičius bei Ramūnas Serva. Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas įteiktas viršilai Dariui Atraškevičiui. Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklais viršininko įsakymu pagerbtos viršila Vilma Račinskienė bei inspektorė Rasa Liaučytė.
Telšių aps. VPK viršininkas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą 12-kai komisariato darbuotojų ir pareigūnų pareiškė padėką. Kelių policijos dienos proga viršininkas dėkojo 5-iems Kelių policijos skyriaus darbuotojams.
Spalio 2-ąją, Angelų sargų dieną, Telšių aps. VPK pareigūnai minėjo drauge su telšiškiais ir miesto svečiais. Turgaus aikštėje vykusios šventės metu susirinkę gyventojai turėjo galimybę pasižvalgyti po tarnybinius policijos automobilius, iš pareigūnų lūpų išgirsti naudingų patarimų apie saugų eismą, priemones, padedančias apsaugoti savo turtą. Šventėje taip pat dalyvavo, mažiesiems balionus dalijo bei gerą nuotaiką garantavo neatsiejama policijos šventės dalis – linksmasis personažas Amsis.
Didelį emocijų pliūpsnį šventės dalyviams dovanojo pareigūnų iš Mažeikių rajono policijos komisariato ir jų augintinių tarnybinių šunų Attilo ir Granto surengti pasirodymai. Keturkojai demonstravo savo narsą, ištvermę, gebėjimą aptikti narkotines medžiagas.
Angelų sargų dieną buvo sukviesti visi šia proga organizuotų konkursų – pradinių klasių moksleivių piešinių konkurso „Policininkas – mano bičiulis“ ir 5–9 klasių moksleivių stalo teniso varžybų Amsio taurei laimėti – nugalėtojai. Gražiausių piešinių autoriai bei geriausi stalo teniso žaidėjai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Padėkota ir moksleivių mokytojoms.
Telšių aps. VPK ir „Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt