Policijos diena paminėta klausantis patriotinių dainų

Parašė:  2016-10-07

Rugsėjo 30-ąją, Angelų sargų – Policijos – dienos išvakarėse, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai ir darbuotojai minėjo profesinę šventę. Ta proga tradiciškai aukotos šv. Mišios, apdovanoti nusipelnę policijos pareigūnai, vyko patriotines dainas atliekančios grupės koncertas.
Monika GIRDVAINĖ
Minėdami 98-ąsias Lietuvos policijos įkūrimo ir 26-ąsias atkūrimo metines, Telšių aps. VPK pareigūnai ir darbuotojai susitelkė bendrai maldai Šv. Antano Paduviečio katedroje. Šv. Mišias, kuriose buvo meldžiamasi už pareigūnus ir jų šeimas, aukojo Jo Ekscelencija vyskupas Jonas Boruta.
Pareigūnus profesinės šventės proga sveikino gausus būrys svečių: Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Telšių ir Mažeikių rajonų savivaldos atstovai, teisėsaugos institucijų vadovai, policijos veteranai, policijos pareigūnai iš Latvijos ir kt.
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas pareigūnams dėkojo už profesionalumą ir linkėjo, kad visi darbai sektųsi dar labiau nei iki šiol.
Šventinio minėjimo metu Lietuvos policijos generalinio komisaro Lino Pernavo įsakymu apdovanoti du Telšių aps. VPK inspektoriai. Mindaugui Matijošaičiui įteiktas Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Angelas Sargas“, o Tadui Vaitkevičiui – Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nepriekaištingą tarnybą“.
Geriausių darbo rezultatų pasiekusiems 35 komisariato pareigūnams buvo įteikti Telšių aps. VPK viršininko įsakymu paskirti pasižymėjimo ženklai bei padėkos. Apdovanoti šie Telšių policijoje dirbantys pareigūnai: inspektorius Arūnas Pabijonavičius, kuriam suteiktas Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“, vyresnysis policininkas Laimonas Sabaliauskas, jaunesnysis policininkas Paulius Keinys bei policininkas Valdas Šakys už nuopelnus gavo Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklus. Padėkos išreikštos komisarei inspektorei Neringai Novakovai, komisarui inspektoriui Armandui Bunkevičiui, vyresniajai inspektorei Rasai Liaučytei, inspektorei Nijolei Račkauskienei, vyresniajai inspektorei Robertai Rubienei, inspektoriui Andriui Adomavičiui, inspektorei Indrei Komžaitei, inspektorei Donatai Jaugienei, vyresniajai policininkei Irmai Paliulytei, komisarui inspektoriui Ramūnui Stasiuliui, vyresniajai inspektorei Astai Končienei.
Policijos dienos minėjime prisimintas ir neseniai tarnyboje žuvęs pareigūnas Liudas Šimkus. Kolegos jo atminimą pagerbė padėdami ant kapo gėlių.
Rugsėjo 30-oji – neeilinė diena naujiems policijos pareigūnams. Iškilmingame minėjime tarnauti Tėvynei ir jos žmonėms prisiekė septyni nauji policijos pareigūnai. Prisiekusiuosius pasveikino Telšių aps. VPK kapelionas kan. Remigijus Saunorius. Jis pasidžiaugė, kad, nepaisant įvairių negandų ir kritikos policijos pareigūnams, jaunuoliai išdrįso pasirinkti tokią sunkią ir atsakingą profesiją.
Po šventinio minėjimo Katedroje pareigūnai rinkosi į koncertą Žemaitės dramos teatre. Jie stebėjo patriotines dainas atliekančios grupės „Thundertale“ pasirodymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Stanislovas parašė:

  O kur paliko policijos rėmėjai,juk jie dirba be atlyginimo ,aukoja savo laisvą laiką.

 2. Telsietis parašė:

  Policja svente remejai dirbo

 3. Benas parašė:

  Patriotines dainas reikia dainuoti nuolatos o ne tik per šventes. Na bent jau niūniuoti.

 4. Barsas parašė:

  Ar čia ta Končienė, kuri neprižiūri savo šuns, kuris užpuolė atliekų tvarkymo konteinerius atvežusi darbuotoją? Čia tai jau visiškas nupušimas!

 5. samogitas parašė:

  Aš nenorėčiau būti tame sąraše,nes labai jau ryškiai įstrigo močiutės ir senelio pasakojimai, apie pokario naktinius siaubus…

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Telšiškiams – trys medaliai (1)

Telšių jaunieji sportininkai varžybose iškovojo tris medalius. Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg čempionės vardą […]

2019-01-28
Tabaluga (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar apsisprendėte, už ką ketinate balsuoti Telšių rajono savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose, kurie vyks kovo 3 d.?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt