Pokalbis su naujuoju Tryškių seniūnu Imantu Motiejūnu

Parašė:  2018-03-30

„Darbai ir problemos Tryškių seniūnijoje – daugmaž vienodi, kaip ir kitose rajono seniūnijose: keliai, apšvietimas, vandentiekis, nuotekos, viešųjų erdvių tvarkymas, atliekų tvarkymas ir kt. Tik kiekviena seniūnija turi savo specifiką, struktūrą, geografinę padėtį ir tai lemia jų išskirtinumą“, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė dar neseniai – prieš tris mėnesius – Tryškių seniūnijos seniūno pareigas pradėjęs eiti Imantas Motiejūnas.
Antanas NEKRAŠIUS
Nors Tryškiai – viena iš labiausiai nutolusių Telšių rajono seniūnijų, tačiau, anot seniūno I. Motiejūno, ji nėra užmiršta. Ir kaip galima sakyti, jog Tryškiai užmiršti, kada šiemet numatoma pradėti miestelio viešųjų erdvių tvarkymą. Ir bus sutvarkyta ne viena gatvė, o praktiškai visi Tryškiai. „Kalbame apie milijonus siekiančią Europos Sąjungos investiciją Tryškiuose.
Bus tvarkomas miestelio apšvietimas, asfaltuojamos gatvės, tvarkomi šaligatviai, pėsčiųjų takai, aikštės ir kt., – kalbėjo I. Motiejūnas, – numatyta labai daug darbų ir praktiškai bus sutvarkytas visas miestas. Tai didžiulė dovana Tryškiams: tikriausiai ne vienas važiuodamas link Tryškių ir įvažiavęs į juos matė, kad šiam miesteliui tikrai reikėjo skirti dėmesį. Ir nors minėtas projektas dar nėra galutinai suderintas, tačiau darbus tikimasi pradėti jau šiemet.“ Anot seniūno, įgyvendinant projektą atsiras daug rūpesčių, nepatogumų gyventojams, kada ims masiškai tvarkyti miestelio viešąsias erdves, tačiau visiems gyventojams susitelkus, greitu laiku bus galima pasidžiaugti rezultatu – išgražėjusiais Tryškiais.
Taip pat, seniūno teigimu, Tryškiuose šiemet numatoma pradėti ir vandentvarkos projektą. Jo metu visame miestelyje bus sutvarkytas vandentiekis.
Telšių rajono savivaldybės taryba šią savaitę tvirtins vietinės reikšmės kelių (gatvių) priežiūros ir plėtros objektų sąrašą. Tryškiams suplanuotos panašios lėšos, kokios buvo pernai. „Mūsų seniūnija tikrai nėra nuskriausta, priešingai – esame dėmesio centre, – kalbėjo I. Motiejūnas, – kaip ir pernai numatytos lėšos užaukštėjusių kelių kelkraščiams tvarkyti, žvyruoti, greideriuoti ir duobėms tvarkyti. Prioritetus, kuriuos kelius ir gatves pirmiausia reikia tvarkyti, nusistato pati seniūnija. Tad prieš pradėdami darbus, kartu su seniūnijos ūkvedžiu apvažiuosime ir apžiūrėsime visus seniūnijos kelius.“
Kalbėdamas apie ateities darbus ir viziją I. Motiejūnas sakė, kad viena iš sau iškeltų užduočių – įrengti Dūseikiuose apšvietimą. Esą, kada buvo vedama elektros linija, buvo panaikinti elektros stulpai, o su jais ir apšvietimas. „Tamsiu paros metu apšviestos gatvės suteikia žmonėms saugumo jausmą, todėl jis yra tiesiog būtinas, – kalbėjo Tryškių seniūnas, – ne visur seniūnijoje yra sutvarkyta nuotekų sistema. Tai ekologijos klausimas, kurį taip pat reikės spręsti.“
I. Motiejūnas pokalbio metu išskirtinai pabrėžė siekius labiau įtraukti seniūnijos gyventojus į kultūrinę veiklą, dar labiau suaktyvinti bendruomenes įsitraukti į seniūnijos veiklą, dalyvauti priimant sprendimus: „Darbas su bendruomenėmis, žinojimas, ko iš tikrųjų nori žmonės, dialogas su rajono valdžios atstovais yra būtinas, siekiant sukurti kažką naujo, gero, gražaus seniūnijoje“, – įsitikinęs Tryškių seniūnijos seniūnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. JONAS parašė:

    Ziuresim kiek liesu bus nuplauta si karta

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt