Po rekonstrukcijų darosi ankšta

Parašė:  2017-09-19

Šiuo metu dviejose Telšių gatvėse – Tryškių ir Beržų – vyksta intensyvūs rekonstrukcijos darbai. „Telšių ŽINIŲ“ redakcija dėl šių darbų sulaukė keleto gyventojų skambučių. Žmonės piktinosi, jų nuomone, neadekvačiais Savivaldybės sprendimais. Esą Tryškių gatvėje tiesiamas pėsčiųjų ir dviračių takas sukels problemų žmonėms, atvykusiems į didįjį miesto turgų, pasistatyti automobilius, o Beržų gatvę kažkodėl nuspręsta siaurinti.
Į redakciją paskambinęs telšiškis išsakė nepasitenkinimą dėl Tryškių gatvėje vykdomų rekonstrukcijos darbų. Vyriškis teigė nesuprantantis sprendimo viduryje dabartinės aikštės (priešais parduotuvę „Žaliasis raistas“) daryti pėsčiųjų ir dviračių taką. Juolab kad lygiagrečiai – šalia gyvenamųjų namų – tiesiamas dar vienas šaligatvis. „Turgaus dieną ir taip nebūdavo kur pasistatyti automobilio, o dabar išvis nebeliks vietos, – kalbėjo skaitytojas. – Kodėl reikėjo tą aikštę panaikinti? Ir kam reikia dviejų pėsčiųjų takų?“
Kitas nusiskundimas „Telšių ŽINIAS“ pasiekė dėl Beržų gatvės. Paskambinęs vairuotojas stebėjosi, kodėl rekonstruojama Beržų gatvė vos ne metru siauresnė, nei buvo. Esą susiaurėjimas žiūrint iš Dariaus ir Girėno gatvės akivaizdžiai matomas, tiesiog bado akis. Nuvykę į Beržų gatvę, darbininkų juokais paklausėme, kodėl taip susiaurino gatvę. Šie, matyt, jau sulaukę ne vienos panašios pastabos, supyko: „Ko jūs čia mūsų visi klausinėjate? Mes dirbame pagal projektą. Ne mes taip nusprendėme.“
Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gintautas Lukauskas „Telšių ŽINIOMS“ sakė, kad gyventojai be reikalo piktinasi vykdomais rekonstrukcijos darbais Tryškių ir Beržų gatvėse. Esą Tryškių gatvėje aikštelė, kad ir mažesnė, išliks. „Anksčiau ji buvo nesaugi. Automobilius vairuotojai statė kur ir kaip papuolė, – kalbėjo G. Lukauskas. – Daroma saugi aikštelė su atskiru įvažiavimu. O pėsčiųjų ir dviračių takas toje vietoje įrengiamas siekiant sujungti jį su Masčio ežero pakrantę juosiančiu pėsčiųjų ir dviračių taku.“ Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas gyventojus ramino, kad turgaus dieną transporto priemones tikrai bus kur pastatyti. Šalia didžiojo turgaus planuojama įrengti dvi naujas automobilių stovėjimo aikšteles.
O dėl Beržų gatvės susiaurėjimo G. Lukauskas tikino, kad gatvė bus tokio pat pločio kaip Dariaus ir Girėno – 6 metrų. Esą pats gatvės susiaurėjimas labai krenta į akį, kol nėra paklotas asfaltas. Vedėjas pabrėžė, kad gatvėje ne tik bus klojama nauja asfalto danga, bet ir įrengtas apšvietimas bei pėsčiųjų ir dviračių takas. Šis takas – labai svarbus, mat iki tol pėstieji Beržų gatvėje galėjo vaikščioti tik važiuojamąja dalimi.
„Kada pradedame remonto darbus, dažnai sulaukiame priekaištų, pasipiktinimo, tačiau kada darbus baigiame – visi džiaugiasi, kad labai gražiai padarėme“, – tvirtino pašnekovas.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Benas parašė:

  Gatvė bus nauja ir graži, deja pats turgus tai baisiausio Lietuvos turgaus vardo vertas. Kas jo savininkas nežinau, bet kažkas baisaus. Ką veikia Veterinarinė tarnyba-klausimas?

 2. * parašė:

  Kada bus tvarkomi patys Telšių turgūs? Kada Telšiai galės pasigirti ne tik sutvarkyta pakrante, bet ir šiuolaikiškai įrengtu turgumi?

 3. As parašė:

  Apsurdas del tryskiu gatves tikra nesamone!!!! Galejo linijas subraizyti ir butu visi tvarkingai state tuos automobilius

 4. Gyventojas parašė:

  Ponas G.Lukauskai,negi kasdien pats vežinėdamas Beržų gatve nematote,kad ši gatvė naudojama ir mašinų statymui o tada jau dvi mašinos ten neprasilenks.KODĖL vis darote nelogiškus sprendimus,niekinius projektus???Vienas „globėjas“ su iškeltu nykščiu jau džiaugiėsi toje gatvėje matyt gerai nubyrėsiančiu „atkatu“,Jūs bent pakovokit,kad nereiktų daryti darbo du kartus.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt